Важливо й цікаво:

34 студенти УжНУ отримуватимуть іменні стипендії

Під час засідання Вченої ради УжНУ 30 червня затвердили кандидатури на призначення іменних стипендій студентам університету за результатами літньої сесії на І семестр наступного 2016/2017 навчального року.

Фінансування освіти

Загалом вченими радами факультетів рекомендовано 34 стипендії, серед яких – Президента України (4), Верховної Ради (4), Кабінету Міністрів (1), ім. Михайла Грушевського (1), ім. В’ячеслава Чорновола (1), соціальної стипендії українського парламенту для студентів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей (2), а також стипендій Закарпатської обласної державної адміністрації та обласної ради (21).

За словами ректора Володимира Смоланки, кандидати на призначення іменних стипендій – кращі студенти університету, відмінники, які мають досягнення в науковій роботи, активні в громадському житті та студентському самоврядуванні.

Тож стипендію Президента України отримають:

Лоя Маріанна Іванівна – студентка 5 курсу економічного факультету (спеціальність «Облік і аудит»);

Белей Ярина Любомирівна – студентка 4 курсу факультету іноземної філології (напрям «Філологія» (англійська мова і література));

Скрипинець Юрій Юрійович – студент 5 курсу медичного факультету  (спеціальність «Лікувальна справа»);

Стецько Іван Іванович – студент 4 курсу інженерно-технічного факультету (напрям «Будівництво»).

Іменну стипендію Верховної Ради України:

Поліщук Андрій Володимирович – студент 4 курсу математичного факультету (напрям «Математика»);

Склярова Тетяна Андріївна – студентка 3 курсу юридичного факультету (напрям «Правознавство»);

Гайсак Андрій Іванович  – студент 3 курсу фізичного факультету (напрям «Системи технічного захисту інформації»);

Сачук Анастасія Святославівна – студентка 3 курсу стоматологічного факультету (спеціальність «Стоматологія»).

Стипендію Кабінету Міністрів отримуватиме Обриський Сергій Васильович – студент 5 курсу біологічного факультету (спеціальність «Біологія»).

Академічну стипендію імені Михайла Грушевського – Демчик Михайло Михайлович, студент 3 курсу історичного факультету (напрям «Історія»).

Стипендію ім. В’ячеслава Чорновола – Фрідманська Ірина Михайлівна, студентка 3 курсу філологічного факультету (напрям «Журналістика»).

Соціальну стипендію Верховної  Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей у 2017 рік отримуватимуть двоє студентів: 4-курсник юридичного факультету (напрям «Правознавство») Скоблик Христіан Володимирович та 4-курсник фізичного факультету (напрям «Прикладна фізика») Рибак Стефан Олександрович.

Найбільше студентів отримає стипендію облдержадміністрації та обласної ради:

Чекан Тетяна Юріївна – 5 курс, біологічний ф-т (спеціальність «Плодоовочівництво і виноградарство»);

Коштура Неллі Михайлівна – 3 курс, географічний ф-т (напрям «Географія»);

Доргай Жофіа Бейлівна – 3 курс, гуманітарно-природничий ф-т з угорською мовою навчання (напрям «Історія»);

Ріпич Владислава Владиславівна – 4 курс, економічний факультет  (напрям «Економіка підприємства»);

Звонар Вероніка Василівна – 4 курс, ф-т здоров’я  людини (напрям «Здоров’я людини»);

Діброва Іван Євгенійович – 3 курс, інженерно-технічний ф-т (напрям «Будівництво»);

Бічева Яна Сергіївна – 4 курс, ф-т іноземної філології (напрям «Філологія (німецька мова та література)»);

Беца Анастасія Сергіївна – 2 курс, ф-т інформаційних технологій (напрям «Інформатика»);

Рекрутяк Михайло Ярославович – 4 курс, історичний ф-т (напрям «Історія»);

Федина Олена Петрівна – 4 курс, математичний ф-т (напрям «Прикладна математика»);

Раммаль Амай Алі – 4 курс, медичний ф-т (спец. «Лікувальна справа»);

Яблуновська Валерія Вікторівна – 2 курс, ф-т міжнародних відносин (напрям «Міжнародні економічні  відносини»);

Гринь Марі-Надін – 3 курс, ф-т міжнародної політики, менеджменту та бізнесу (напрям «Країнознавство»);

Дзюба Марія Ігорівна – 4 курс, стоматологічний ф-т (спец. «Стоматологія»);

Томишинець Діана Василівна – 4 курс, ф-т суспільних наук (напрям «Практична психологія»);

Тафій Жанетта Олександрівна – 3 курс, ф-т туризму та міжнародних комунікацій (напрям «Туризм»);

Кочемба Аліса Анатоліївна – 4 курс, фізичний факультет (напрям «Фізика»);

Якубишин Марія Віталіївна – 4 курс, філологічний ф-т (напрям «Філологія (українська мова та література)»;

Рашевська Мар’яна Іванівна – 3 курс, хімічний ф-т (напрям «Хімія»);

Величко Павло Олександрович – 3 курс, юридичний ф-т (напрям Правознавство»);

Белей Андріана Миколаївна – 2 курс, Природничо-гуманітарний коледж (спеціальність «Правознавство»).

Іванка Когутич,
Медіацентр УжНУ




Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz