Академік Мушинка презентував у Закарпатській академії мистецтв нові видання


Микола та Маґда Мушинки, Наталія Ребрик, Віта Чикут

У перший весняний день у Закарпатській академії мистецтв відбулося справжнє свято – презентація книги Миколи Мушинки та Ярослава Шуркали «Увсякого своя доля…» та фотоальбому Флоріана Заплетала «Міста і села Закарпаття» (упорядкування М. Мушинки та М. Сирохмана).

Лекційна зала була переповнена гостями, викладачами, студентами, які приїзд професора завжди чекають з нетерпінням – бо ж він завжди чимось здивує! Тепла, зацікавлена розмова розпочалася вітальним словом ректора Закарпатської академії мистецтв, професоа Івана Небесника, який наголосив на надзвичайно простому і водночас відповідальному стилі письма Мушинки, на його великій працездатності і благородстві душі, згадавши, зокрема, щедрі дарунки академіка Україні.

Академік Микола Мушинка
Академік Микола Мушинка

Про свою співпрацю з Миколою Мушинкою розповіли доцент Михайло Сирохман та видавець Олександра Гаркуша, особливо закцентувавши на тому, що фотоальбом Флоріана Заплетала став книжкою року на престижному всеукраїнському книжковому форумі в номінації «Візитівка. Краща книга краєзнавчої, туристичної літератури».Враженнями від прочитаного поділились доценти Петро Ходанич, Михайло Приймич, Одарка Сопко, Віта Чикут. Подякувала академікові за постійні поповнення наукової бібліотеки академії її директор – Людмила Височанська.

Професор Мушинка, завершуючи зустріч, пригадував цікаві історії з життя, тішився, що може щось вагоме робити для України, запевнив, що має ще чимало цікавих проектів, які чекають на вирішення, у тому числі й із Закарпатською академією мистецтв, повідомили у навчальному закладі.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді на міжнародній конференції обговорили проблематику українсько-словацького кордону
Наступний Юні закарпатські художники провели акцію "Твори добро"