Аспірант-програміст УжНУ виборов диплом І ступеня на «Кубку Векуа»


Команди в Ужгороді на Кубку Векуа

28 та 29 жовтня на факультеті інформаційних технологій Ужгородського університету відбулися змагання «Кубок Векуа», організовані Грузинською асоціацією підтримки програмування.

В Україні цей турнір, крім Ужгорода, проходив ще в Харкові, Одесі та Вінниці. Всі українські учасники, які захотіли взяти участь у змаганні, повинні були зареєструватися й приїхати розв’язувати запропоновані грузинською стороною задачі в одне з чотирьох міст. В нашому обласному центрі зібралися охочі позмагатися з вишів Західної України.

Оргкомітет міжнародних змагань вирішив, що всі, хто розв’язав 8 задач, здобуде диплом першого ступеня, 7 задач – другого ступеня, а 6 задач – третього ступеня. Серед призерів виявилося чимало представників Ужгородського університету.

Євген Задорожній
Євген Задорожній

Тож вітаємо аспіранта 1-го року навчання факультету інформаційних технологій УжНУ Євгена Задорожнього, який виборов диплом першого ступеня в індивідуальних змаганнях.

Також відзначимо високий рівень учня 11-го класу Ужгородської класичної гімназії Адальберта Макаровича, який виборов диплом другого ступеня.

Координатором й організатором змагання в Ужгороді був завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца.

Результати індивідуального та командного змагань.

Джерело: Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти УжНУ вчилися криміналістично досліджувати зброю, боєприпаси, вибухові речовини та їхні сліди
Наступний Юрій Бідзіля в ефірі "Тиси-1" розповів про особливості навчання на відділенні журналістики УжНУ (відео)