Аспірантка УжНУ провела екскурсію колишніми володіннями графа Нандора Плотені


Екскурсія колишніми володіннями графа Нандора Плотені

26 квітня 2018 року аспірантка кафедри історії України УжНУ Вікторія Козлова представила історію рідного села Великі Лази у вигляді розгорнутої екскурсії колишніми володіннями композитора і музиканта, угорського графа Нандора Плотені.

Були присутні студенти та викладачі трьох навчальних закладів Ужгорода: Ужгородського національного університету (викладачі Роман Офіцинський, Лариса Капітан, Василь Міщанин, Сергій Ганус, Павло Худіш, Юрій Славік), Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (викладач Вікторія Павлик) та Ужгородського коледжу культури і мистецтв (викладач Марія Стойка).

Вікторія Козлова показала екскурсантам маєток графа, розповіла історію родини Нандора Плотені та його нащадків. Студенти та викладачі мали можливість оглянути експозицію речей графа. Експонати зберігаються в музеї Великолазівської школи, котра розташована поруч з садибою. Також присутні могли оглянути спиртзавод, що колись належав родині Плотені, з якого розпочалося виробництво коньяку на Закарпатті. В своєму дослідженні історії рідного села Вікторія Козлова використовувала не тільки опубліковані документи і матеріали, а й збирала усні спогади односельців-старожилів.

Вікторія Павлик,
викладач УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти Мукачівського університету перемогли в міжнародному конкурсі дизайнерів у Словаччині (фото)
Наступний Ужгородське управління освіти повідомило про нові вакансії