Берегівський професійний ліцей роблять доступним для маломобільних груп людей


Ліцей уже доступний для маломобільних людей
Ліцей уже доступний для маломобільних людей

Забезпечення доступності споруд може відбуватися тільки шляхом проведення конкретних заходів, що дозволяють пристосувати житлове і навколишнє середовище до потреб людей з особливими потребами з урахуванням індивідуальних особливостей фізичного обмеження. Забезпечення таких потреб досягається через дотримання будівельних норм.

Держава має створити для людей з особливими потребами можливість вести незалежний та повноцінний спосіб життя, тобто вжити конкретних заходів для усунення будь-яких перешкод, що утруднюють або унеможливлюють доступ до споруд, транспорту, а також до інших об’єктів і послуг.

На виконання Плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2015 р. № 1393-р «Про затвердження плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року», Берегівський професійний ліцей сфери послуг завершує ремонтні роботи для здійснення реконструкції та облаштування входу закладу з урахуванням влаштування пандусів, що значно полегшить пересування людей, що відносяться до маломобільних груп населення.

Так виглядав вхід раніше
Так виглядав вхід раніше
Проведення робіт - додавання пандуса
Проведення робіт – додавання пандуса
Усередині теж створені належні умови
Усередині теж створені належні умови

Галина Рішко, Берегівський професійний ліцей сфери послуг

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Учнівські квитки єдиного зразка з’являться в Ужгороді з 1 березня
Наступний На філфаку УжНУ захищали роботи майже півсотні "малих академіків"