Важливо й цікаво:

Черга до мукачівських шкіл і дитсадків стане електронною

26 лютого в Мукачівській міській раді відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку, на розгляд якої винесли проекти регуляторних актів для надання дозволу комісією на оприлюднення для обговорення.

Електронні заяви, декларації

Зокрема, йдеться про такі документи: “Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів, навчально-виховних комплексів та спеціалізованих шкіл м.Мукачево” та “Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів м.Мукачево”.

Проекти презентувала начальник управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець-Андялошій.

Йдеться про європейський стандарт надання послуг – запис в садочки та школи міста через електронну систему. На сайті ради буде впроваджено розділ, де батьки, або особами, які їх замінюють, чи реєстратором ЦНАПу Мукачівської міської ради (за зверненням батьків) заповнюватиметься заявку в присутності заявника за встановленою формою.

Прийом дітей до дитсадків здійснюватиметься керівником закладу відповідно до списків та поданих заяв реєстратором ЦНАПу.
Першочергово зараховуються до закладів освіти діти, сім’ї яких проживають на закріпленій до закладу території, повідомили в управлінні освіти Мукачева.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz