Декан матфаку УжНУ допомагав учням Воловеччини готуватися до іспитів


Михайло Повідайчик у школі на Воловеччині
Михайло Повідайчик у школі на Воловеччині

Дитяча мрія про те, ким хочеш стати, коли виростеш, може розбитися об реальність, якщо не скласти ЗНО з ключових предметів. Для багатьох цим ключем у майбутнє є математика. Декан матфаку Михайло Повідайчик днями побував на Воловеччині, аби роз’яснити тамтешнім школярам тонкощі цариці наук.

Спершу очільник математичного факультету навідався до Воловецької ЗОШ, де саме тривав другий – районний – етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Принагідно Михайло Повідайчик привітав школярів із успіхами, яких юнь уже досягла, і трохи розповів про підрозділ, яким керує. Зокрема, йшлося про спеціальності математичного факультету УжНУ, вступні іспити, студентське життя загалом.

Пан Михайло зауважує:

«Розумію, що математика потрібна не лише студентам, які навчаються в нас. Тож, користуючись нагодою, розповім про університет і його структурні підрозділи загалом».

Після цього декан матфаку побував у рідній Нижньоворітській школі – сюди його запросили провести майстер-клас, чи то відкритий урок, для школярів, що цікавляться математикою. Тож розбирали зі старшокласниками задачі підвищеного рівня складності – вони не кожному по зубах і викликають на ЗНО найбільше клопоту.

Михайло Повідайчик пояснює учням математичні задачі
Михайло Повідайчик пояснює учням математичні задачі

Найкмітливіші школярі ще матимуть нагоду на власні очі побачити, яким є Ужгородський університет і, зокрема, матфак під час третього етапу олімпіади.

Ксенія Шокіна
Медіацентр УжНУ
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Для закарпатських учителів проведуть методичний семінар від Cambridge University Press
Наступний У ЗІППО провели семінар про формування світогляду дошкільнят у полікультурному середовищі