Декан матфаку УжНУ допомагав учням Воловеччини готуватися до іспитів


Михайло Повідайчик у школі на Воловеччині
Михайло Повідайчик у школі на Воловеччині
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Дитяча мрія про те, ким хочеш стати, коли виростеш, може розбитися об реальність, якщо не скласти ЗНО з ключових предметів. Для багатьох цим ключем у майбутнє є математика. Декан матфаку Михайло Повідайчик днями побував на Воловеччині, аби роз’яснити тамтешнім школярам тонкощі цариці наук.

Спершу очільник математичного факультету навідався до Воловецької ЗОШ, де саме тривав другий – районний – етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Принагідно Михайло Повідайчик привітав школярів із успіхами, яких юнь уже досягла, і трохи розповів про підрозділ, яким керує. Зокрема, йшлося про спеціальності математичного факультету УжНУ, вступні іспити, студентське життя загалом.

Пан Михайло зауважує:

«Розумію, що математика потрібна не лише студентам, які навчаються в нас. Тож, користуючись нагодою, розповім про університет і його структурні підрозділи загалом».

Після цього декан матфаку побував у рідній Нижньоворітській школі – сюди його запросили провести майстер-клас, чи то відкритий урок, для школярів, що цікавляться математикою. Тож розбирали зі старшокласниками задачі підвищеного рівня складності – вони не кожному по зубах і викликають на ЗНО найбільше клопоту.

Михайло Повідайчик пояснює учням математичні задачі
Михайло Повідайчик пояснює учням математичні задачі

Найкмітливіші школярі ще матимуть нагоду на власні очі побачити, яким є Ужгородський університет і, зокрема, матфак під час третього етапу олімпіади.

Ксенія Шокіна
Медіацентр УжНУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Для закарпатських учителів проведуть методичний семінар від Cambridge University Press
Наступний У ЗІППО провели семінар про формування світогляду дошкільнят у полікультурному середовищі