До фіналу міжнародного конкурсу вчителів-новаторів у Будапешті потрапили 6 українців


Учитель

Із 8 до 10 березня 2016 року шість учителів представлятимуть Україну на Міжнародному форумі Microsoft E2 –Educator Exchange, де щороку визначають освітян, які впроваджують інноваційні технології в навчальний процес.

Глобальний форум Microsoft E2 вже вдруге збирає світову прогресивну спільноту для обговорення ідей вдосконалення навчання. Цьогоріч на ньому очікуєть близько 300 учасників з усіх куточків світу.

Метою заходу є підтримка та заохочення вчителів до впровадження сучасних технологій у навчальний процес. На конференції фахівці говоритимуть про останні тренди в освіті, як поєднувати традиційну педагогіку й новітні технології, та ділитимуться практичним досвідом з колегами.

«Сьогодні існує безліч безкоштовних доступних інструментів, за допомогою яких можна отримувати актуальні знання та практичні навички, необхідні для життя у цифрову епоху. Вчителі мають вміти працювати з технологіями, адже це є неодмінною умовою для розвитку української освіти, – говорить Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки України. – Українські викладачі вкотре доводять, що наша країна здатна впроваджувати інноваційні ідеї у виховання нового покоління, яке здатне до критичного мислення та пошуку творчих рішень».

У рамках форуму буде проведено конкурс на кращу спільну роботу – Educator Challenge, де викладачі у командах обговорять проблеми навчального процесу, запропонують інноваційні ідеї для їх подолання та опишуть своє рішення у програмі Office Mix. Команди, що запропонують найкращі ідеї, отримають нагороди.

На Форумі також продемонструють, як популярні серед дітей ігри стають новими освітніми платформами. Наприклад, Ярослав Киричков, викладач Київського політехнічного інституту, навчає учнів основам програмування за мотивами епопеї «Зоряні війни» у програмі Office Mix. Діти вчаться розробляти власні ігри та допомагають один одному, менше покладаючись на вчителя.  Ця робота принесла новатору третє місце на Міжнародному конкурсі Microsoft MIXathon Challenge, що дозволило йому стати фіналістом конкурсу E2.

До фіналу потрапили ще п’ять педагогів з України:

  • Маргарита Калюжна, Кіровоградський Колегіум;
  • Нінель Бардакова, LIKO School;
  • Ірина Таран, Оксана Личковська, Britannica School;
  • Віктор Клименко, Європейський колегіум.

«Сьогодні викладачі мають значно більше можливостей втілювати творчі та нестандартні ідеї в учбовому процесі, які здатні захоплювати дітей і заохочувати їх до навчання. У цьому їм допомагають сучасні технології – учні з нетерпінням чекають нових, творчих завдань та намагаються їх реалізувати, – каже Роман Рудюк, керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна». – Кінцева мета Microsoft – зробити освіту цікавою та доступною і для дитини, і для вчителя».  Більшість учасників Форуму є експертами мережі Microsoft Innovative Educator – міжнародної спільноти, яка працює над розвитком ідей для кращого навчання. Загалом, до мережі MIE входять 3700 вчителів, серед яких – 44 українці.

Цього року долучитися до конференції вперше можна буде через Інтернет – 9 березня з 8:00 до 10:30 за київським часом освітяни матимуть нагоду послухати презентації провідних експертів та наживо поспілкуватися зі спікерами та іншими учасниками, повідомили на сайті МОН.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Мукачівському університеті обрали голову студради
Наступний З бюджету Ужгорода виділили майже 10 мільйонів гривень на харчування дітей