До суботника в Ужгороді долучилися викладачі та студенти університету


Ужнівці під час суботникиа

12 березня студенти й працівники Ужгородського університету прибирали сквер Святої Тетяни, територію поблизу ректорату, а також набережні. Про організацію роботи біля площі Народної розповів проректор УжНУ з адміністративно-господарської роботи Дмитро Сойма.

За словами проректора, залучених до суботника студентів забезпечили інструментами, розділили між ними обов’язки, відтак усі дружно взялися до роботи. За мету собі поклали навести порядок довкола будівлі, де нині розмістився ректорат нашого вишу, а також навчаються студенти-історики, повідомила Антоніна Чундак на сайті Медіацентру УжНУ.

Серед тих, хто суботнього ранку долучився до прибирання, і другокурсниця історичного факультету Ольга Мацола, яка ділиться враженнями: «Спочатку було заплановано, що відпрацьовуватимемо пари за понеділок, 7-го березня, який цього року зробили вихідним. Проте через те, що в місті сьогодні проводяться суботники, наш факультет вирішив узяти участь в цьому заході. Сподіваюся, впораємося з роботою до вечора, і в нашому сквері буде порядок».

Студенти та працівники ректорату завзято взялися до роботи: згрібали сухе листя, прибирали сміття, обрізали гілки на деревах. Одне слово, весну тут чекають з таким же нетерпінням, як і в усьому місті.

Активні ж студенти біологічного факультету долучилися до загальноміського суботника, ініційованого міськрадою в рамках безстрокової акції «Закарпаттю – чисте довкілля», на Ботанічній, Незалежності, Київській та Православній набережних.

«Наш факультет не вперше долучається до заходів з упорядкування, які проходять у місті. Цього року обрали набережні, адже це улюблене місце відпочинку ужгородців, а також його візитівка.

Вважаю, всі спільно маємо бути відповідальними за чистоту нашого міста, зобов’язані цінувати і шанувати порядок у ньому. Бажаючи змінити ситуацію на краще, кожен з нас повинен цей процес почати з себе – стати взірцем для навколишніх щодо любові до вулиць, скверів, парків. Ужгород – наш спільний дім, тому кожен зобов’язаний про нього піклуватися»,– прокоментувала ініціативу молоді декан біологічного факультету Ярослава Гасинець.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські вчителі провели флешмоб "Свободу Надії Савченко!"
Наступний Біля мукачівської школи сталася стрілянина