До УжНУ вступають 6 майстрів спорту


Юні спортсмени в УжНУ

25 липня всі ті, хто має намір здобути спеціальність «Фізична культура і спорт» до УжНУ, складали творчий конкурс. Усього було зареєстровано 161 заяву – на іспит прийшла майже сотня абітурієнтів.

Вступні випробування проходили у 4-х видах. Спершу дівчата згинали/розгинали руки в упорі лежачи, а хлопці підтягувались на поперечині. Відтак усі передислокувалися на стадіон «Авангард», де стартували забіги. Там долали спринтерську стометрівку, а також – 500 м (дівчата) та 1000 м (хлопці).

Та найбільше хвилювань викликав басейн. Декому не вдалося розрахувати сил і швидко пропливати, хтось побоювався чи не буде надто глибокою вода, проте всі сміливці мужньо пройшли цей етап.

Завідувач кафедри фізичного виховання Іван Маріонада поділився своїми спостереженнями:

«Хочеться відзначити чудову фізичну підготовку тих вступників, які серйозно займаються певними видами спорту, це – гандболісти, футболісти, волейболісти, легкоатлети, фехтувальники. Загалом було продемонстровано досить високі результати. Особливо приємно, що до нас подали заяви шестеро майстрів спорту – з гандболу, фехтування та фристайлу».

Олександра Ковач, кандидат у майстри спорту з фехтування, зізналася, що до творчого конкурсу спеціально не готувалася, оскільки сама є спортсменкою і завжди намагається бути в добрій фізичній формі.

«Приємно здивував високий рівень організації творчого конкурсу», – додала дівчина.

Член параолімпійської збірної України з фехтування, майстер спорту, неодноразовий призер першості України Максим Магула розповів:

«Звичайно хвилювався, як і перед будь-якими змаганнями. Проте вступні випробування не були надто складними, адже для спортсмена і такі фізичні навантаження є нормою. В УжНУ вирішив вступати, бо впевнений, що в цьому університеті мені дадуть добрі знання».

Відразу після конкурсу комісія взялася за підбиття підсумків. Інформація вже доступна в системі «Конкурс».

Віра Лабич, Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У всіх навчальних закладах Мукачева встановлять системи відеоспостереження
Наступний НАЗЯВО розпочне роботу восени 2016 року