Важливо й цікаво:

Експертна комісія визначить, чи зможе МДУ видавати дипломи державного зразка

зі спеціальностей "Дошкільна освіта", "Середня освіта" (англійська мова та зарубіжна література) за ступенем магістра

11 грудня 2017 року на кафедрі педагогіки дошкільної та початкової освіти Мукачівського державного університету розпочала роботу експертна комісія.

Представники комісії розмовляють із Тетяною Щербан Представники комісії розмовляють із ректором - Тетяною Щербан

Мета роботи комісії – проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта» за другим (магістерським) рівнем.

Як повідомляють в МДУ, в експертній комісії працюють двоє людей: голова – Андрієвський Борис Макійович, завідувач кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Херсонського державного університету, доктор педагогічних наук, професор; член – Гавриш Наталія Василівна, професор кафедри психології та педагогіки дошкільної освіти Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», доктор педагогічних наук, професор.

Крім того, на кафедрі англійської філології та методики викладання іноземних мов МДУ працює комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література) спеціальності 014 Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література) за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. У перший день роботи відбулася зустріч ректора МДУ Щербан Т.Д. з головою експертної комісії Морської Л.І., доктором педагогічних наук, професором та членом комісії Місечко О.Є., доктором педагогічних наук, професором.

Комісія з англійської - під час зустрічі з Т. Щербан

Комісія з англійської – під час зустрічі з Т. Щербан

Комісії працюватимуть відповідно до Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах. Згідно з цим положенням, навчальний заклад після затвердження МОН позитивного рішення акредитаційної комісії має право видавати випускникам документи про освіту державного зразка.

Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz