Важливо й цікаво:

Експертна комісія визначить, чи зможе МДУ видавати дипломи державного зразка

зі спеціальностей "Дошкільна освіта", "Середня освіта" (англійська мова та зарубіжна література) за ступенем магістра

є 2 коментарів

11 грудня 2017 року на кафедрі педагогіки дошкільної та початкової освіти Мукачівського державного університету розпочала роботу експертна комісія.

Представники комісії розмовляють із Тетяною Щербан Представники комісії розмовляють із ректором - Тетяною Щербан

Мета роботи комісії – проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта» за другим (магістерським) рівнем.

Як повідомляють в МДУ, в експертній комісії працюють двоє людей: голова – Андрієвський Борис Макійович, завідувач кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Херсонського державного університету, доктор педагогічних наук, професор; член – Гавриш Наталія Василівна, професор кафедри психології та педагогіки дошкільної освіти Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», доктор педагогічних наук, професор.

Крім того, на кафедрі англійської філології та методики викладання іноземних мов МДУ працює комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література) спеціальності 014 Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література) за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. У перший день роботи відбулася зустріч ректора МДУ Щербан Т.Д. з головою експертної комісії Морської Л.І., доктором педагогічних наук, професором та членом комісії Місечко О.Є., доктором педагогічних наук, професором.

Комісія з англійської - під час зустрічі з Т. Щербан

Комісія з англійської – під час зустрічі з Т. Щербан

Комісії працюватимуть відповідно до Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах. Згідно з цим положенням, навчальний заклад після затвердження МОН позитивного рішення акредитаційної комісії має право видавати випускникам документи про освіту державного зразка.
Прокоментувати!

2 Коментарі на "Експертна комісія визначить, чи зможе МДУ видавати дипломи державного зразка"

Повідомляти про
avatar
Сортувати за:   новіші | давніші | найбільше голосів
администратору

где можна ознакомиться с результатами работы акредитационной комиссии?
ссылку пожалуста опибликуйте

адміністратор

Протоколи засідань акредитаційної комісії МОН періодично публікують на сайті МОН, а також на сайті http://ak.gov.ua/index.php/protokolu-zasidanj
Остаточних рішень щодо МДУ, як нам відомо, ще немає.

wpDiscuz