Філологи УжНУ вивчають творчість Шевченка в театрі (фото)


Студентсько-викладацький колектив філологів після вистави

25 вересня студентсько-викладацький гурт філологічного факультету УжНУ разом із деканом Галиною Шумицькою вирушив на виставу за мотивами творів Тараса Шевченка «Посланіє…».

У головній ролі постановки – заслужений артист України Михайло Фіца.

«Моновистава «Посланіє» у виконанні Михайла Фіци, – талановитого актора, вихідця із Закарпаття, – безперечно, стала вартою уваги. Вважаю, що студентам факультету вона відкрила нові грані в пізнанні феномена Шевченка і стала своєрідним майстер-класом у вмінні декламації поетичних текстів, загалом в ораторському мистецтві. Такі театральні постановки сприяють всебічному розвитку наших вихованців і є важливим елементом розвитку їхньої кваліфікації», – коментує побачене й почуте доцент кафедри української літератури Оксана Кузьма.

Завкафедри української літератури професор Валентина Барчан звернула увагу на інтерес студентів факультету до такого роду навчання:

«Просто чудово, що наша молодь може сприймати настільки глибоко філософські й національно важливі речі, про які говорилося у постановці. Саме реакція молодої публіки, щира, жива реакція, – це те, чого хотів досягти актор, те чого хотів досягти сам автор!».

Студентство філфаку і справді було вражене ефектною постановкою та антуражем самого виступу.

Актор Михайло Фіца
Актор Михайло Фіца

Думками від вистави й від самої «подорожі» в театр поділилися україністки-третьокурсниці Інна Леньо та Ангеліна Каменца:

Інна Леньо та Ангеліна Каменца
Інна Леньо та Ангеліна Каменца

«Саме ось такі походи в театр, музей чи художню галерею й роблять філфак ідеальним місцем для студентів, де вони можуть розвиватися як особистості та здобувати справді гідну освіту.

Нам було надзвичайно цікаво послухати декламування добре відомих творів у виконанні Михайла Фіци. Багато чули про цього актора. Виступ вражає своєю експресією та енергетичною силою. Думаємо, цю силу відчув і весь зал!».

Юлія Шипович
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Хусті відремонтували школу за чеські гроші (відео)
Наступний Вчителька з Ужгорода увійшла до ТОП-5 найкращих педагогів України (відео)