УжНУ спільно спільно академічними інститутами проводить науковий конкурс для молоді “GlushkovCYBER”


Мабуть, усі знають історію про Джорджа Данціга, який запізнився на пару і встиг побачити на дошці умови двох задач. Подумавши, що то домашня робота, розв’язав їх. Насправді це були задачі, які лектор представив як не розв’язані до того дня.

У травні 2022 року Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАНУ спільно з Ужгородським національним університетом започаткували новий конкурс GlushkovCYBER – змагання через дослідження для більшого зацікавлення молоді наукою. Задачі, які будуть представлені на конкурсах GlushkovCYBER, уже мають певні підходи до їх розв’язання, але вони ще дають достатньо простору для їх вдосконалення.

Отримати цікаву задачу, позмагатися в її розв’язанні та ще заробити на цьому грошей ‒ це неповний перелік можливостей, які ви матимете, взявши участь у конкурсі. Головне, якщо ваш розв’язок виявиться універсальним і ефективним, то він зацікавить весь світ і ви започаткуєте свій науковий напрямок, зможете торувати власну наукову стезю до різних висот.

Тож запрошуємо позмагатися на задачі «Щільна упаковка кругів у круг мінімального радіусу». Організатори ‒ Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, Ужгородський національний університет, Інститут проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України та Технічний університет Дрездена.

Лауреатів відзначать грошовими призами за підтримки громадської організації «Молодіжна організація вчених України», яка всебічно сприяє науковій, науково-технічній, науково-педагогічній, винахідницькій та іншій творчій діяльності молодих науковців України:

за перше місце ‒ 25000 грн,
за друге місце ‒ 15000 грн,
за третє місце ‒ 10000 грн.

Змагання триватиме з 1 листопада до 21 грудня 2022 року.

Додаткова інформація – за електронною адресою: alex.mitsa@gmail.com (Міца Олександр Володимирович).

Олександр Міца, Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Школяр із Закарпаття здобув «золото» на міжнародному інноваційному конкурсі
Наступний В Ужгороді відбудеться всеукраїнський освітянський форум