Важливо й цікаво:

Інженерно-технічний факультет УжНУ приймав студентів Свалявського технічного коледжу

На інженерно-технічному факультеті відбувся День відкритих дверей, приурочений 25-річчю створення цього підрозділу. У гості до інженерів завітали студенти Свалявського технічного коледжу на чолі зі своїм академнаставником – випускником ІТФу Василем Гливлясом.

Студенти Свалявського технічного коледжу на інженерно-технічному факультеті УжНУ

Перед гостями виступив заступник декана з виховної роботи Ярослав Легета (до речі, випускник спочатку згаданого коледжу, а потім і рідного факультету), який ознайомив присутніх зі спеціальностями (згідно з новим переліком спеціальностей), на які інженерно-технічний факультет прийматиме вступників цього року, повідомили в Медіацентрі УжНУ.

Потенційні абітурієнти мали нагоду поставити запитання й дістали вичерпні відповіді стосовно правил прийому до УжНУ, вимог до вступу, умов навчання та особливостей студентського життя інженерів.

Для гостей зі Сваляви провели екскурсію навчальними лабораторіями та комп’ютерними класами факультету, ознайомили з особливостями організації освітнього процесу та наукової роботи підрозділу. Особливо цікавою вийшла зустріч із майстром виробничого навчання Золтаном Кубаном, який захоплено розповідав про факультетське верстатне обладнання.

На завершення всі присутні у холі головного корпусу найбільшого вишу краю зробили фото на фоні справжнього технічного дива – маятника Фуко, до виготовлення якого були залучені й співробітники інженерно-технічного факультету.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz