Історики УжНУ висадили профорієнтаційний десант на Мукачівщині (фото)


У холі школи села Залужжя
У холі школи села Залужжя

3 лютого відбулися традиційні зустрічі колективу кафедри історії України з наставниками і вихованцями загальноосвітніх шкіл області, цього разу – Мукачівщини.

Завідувач кафедри Роман Офіцинський, професор Лариса Капітан, доценти Юрій Данилець і Василь Міщанин спілкувалися з учнями 10–11-х класів Великокоропецької, Залужанської, Макарьовської шкіл. Це стало можливим за сприяння й особистої участі заступника голови Мукачівської районної державної адміністрації, доцента кафедри історії України Олександра Богіва.

Розмова з учнями в Залужжі
Розмова з учнями в Залужжі

Учителі й учні просили влаштовувати такі відверті розмови частіше – кілька разів протягом навчального року. Викладачам кафедри історії України приємно було бачити своїх випускників. Так, у Залужжі вчителем історії працює Михайло Товт, який під керівництвом професора Романа Офіцинського виконував усі курсові й дипломну роботи. Нині М. Товт є успішним педагогом, його вихованці гідно виступають на обласних олімпіадах. У школі діє музей видатних випускників, створення якого ініціював відомий земляк – державний діяч, генерал Василь Дурдинець.

Запитання від учнів у Макарьові
Запитання від учнів у Макарьові

Зустрічі відбулися у невимушеній атмосфері, гості відповіли на зливу запитань майбутніх абітурієнтів щодо правил вступної кампанії – 2017, особливостей навчання в університеті, студентського побуту і дозвілля, тонкощів професії історика.

У школі села Верхній Коропець
У школі села Верхній Коропець

Одночасно з’ясувалося, що значна частина випускників вирішила навчатися в університетах поза межами рідного краю – у Києві, Львові, Вінниці, за кордоном. В одній зі шкіл з усіх випускників лише двоє прагнуть здобувати вищу освіту в УжНУ. Це тривожний сигнал. Змінити стан справ можуть постійні довірливі контакти з учнями. Сприятиме зацікавленню школярів також оновлення матеріальної бази, піднесення іміджу альма-матер.

За інформацією доцента кафедри історії України УжНУ
Василя Міщанина
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Відбулася нарада з відповідальними за ЗНО в Закарпатті
Наступний Стали відомі остаточні правила призначення стипендій студентам УжНУ