Важливо й цікаво:

Керівники навчальних закладів Ужгорода звітуватимуть перед громадськістю (графік)

Графік щорічних звітів керівників навчальних закладів міста Ужгорода про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю.

Ужгородська міськрада

Звітування відбуватиметься у навчальних закладах.

Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові керівника Дата проведеннязвіту Початок
Дошкільний навчальний заклад № 1 загального розвитку управління освітиУжгородської ради

Закарпатської області

(ДНЗ № 1)

НаконечнаОлена

Анатоліївна

26.08.2016 17.30
Дошкільний навчальний заклад № 2 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ №2) ТимкоМарія

Василівна

03.06.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 6 загального розвитку Ужгородської міської радиЗакарпатської області

(ДНЗ №6)

АфонінаЛюдмила Михайлівна 24.06.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 7 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ №7) ГайоваТетяна

Михайлівна

18.08.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 8 «Дзвіночок»загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ №8) ЗіничЗінаїда

Петрівна

07.06.2016 15.00
Дошкільний навчальний заклад  № 12загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ «12) СтупакГанна

Василівна

25.08.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 15загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ №15) Рубець Магдалина Іванівна 05.08.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 16загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ №16) ВітязьЛариса

Тарасівна

05.08.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 18 санаторного типу Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ №18) КолодійГанна

Степанівна

03.06.2016 15.30
Дошкільний навчальний заклад  № 19загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ №19) КриваничСвітлана

Олександрівна

23.06.2016 17.30
Дошкільний навчальний заклад  № 20комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ №20) КовачМарія

Дмитрівна

23.06.2016 17.30
Дошкільний навчальний заклад  № 21 «Ластовічка»загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ № 21) ЖменякВіра

Семенівна

 

15.06.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 26загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ №26) КовтикОльга

Іванівна

18.08.2016 18.00
Дошкільний навчальний заклад  № 28загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ №28) РубішЛюбов

Іванівна

19.08.2016 17.30
Дошкільний навчальний заклад  № 29 «Дивосвіт»загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ № 29) ЧаваргаОльга

Юріївна

25.08.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 30загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ №30) БлагаГанна

Володимирівна

23.06.2016 17.15
Дошкільний навчальний заклад  № 31управління освіти Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ № 31) КедюличТетяна

Василівна

11.08.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 33загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ №33) ШвардакОксана

Григорівна

03.06.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 36загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ № 36) СтанВіра

Василівна

09.06.2016 13.00
Дошкільний навчальний заклад  № 38загального розвитку управління освітиУжгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №38)

ШнайдерОксана

Степанівна

05.08.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 39комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ №39) ФучкоОльга

Миколаївна

25.08.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 40загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ№40) ВорожильникМарія

Михайлівна

23.06.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 42загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області(ДНЗ №42) КасинецьОксана

Іванівна

27.05.2016 17.00
Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня№ 1 з поглибленим вивчення англійської мови(ЗОШ І ст..№ 1) ЧеркашинаЕріка

Анатоліївна

02.06.2016 17.00
Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів(УСЗОШ № 2) КирликЯрослав

Юрійович

25.08.2016 18.00
Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мовиУжгородської міської ради Закарпатської області

(УСШ № 3)

ФесенкоСвітлана

Сапаргаліївна

23.08.2016 17.30
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 із поглибленим вивченням словацької мовиУжгородської міської ради

(СЗОШ № 4)

ФединецьМарія

Іванівна

16.06.2016 13.00
Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мовУжгородської міської ради Закарпатської області

(УСШ № 5)

КіндюхПетро

Ярославович

02.06.2016 17.30
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.С. Ґренджі-Донського Ужгородської міської радиЗакарпатської області

(УЗОШ № 6)

КіштулинецьБогдан

Михайлович

02.06.2016 17.00
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7  Ужгородської міської ради Закарпатської області(УЗОШ № 7) ЦіникОлена

Василівна

03.06.2016 15.00
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8  Ужгородської міської ради Закарпатської області(УЗОШ № 8) МигалинаЛариса

Іванівна

17.08.2016 16.00
Навчально-виховний комплекс «Ужгородський економічний ліцей– ЗОШ І-ІІ ступенів»  Ужгородської міської ради Закарпатської області(НВК «УжЕЛ») РоманЛюдмила

Володимирівна

01.06.2016 16.00
Ужгородська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 з угорською мовою навчанняім. Дойко Габора

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 10)

КеслерСтелла

Михайлівна

02.06.2016 16.00
Багатопрофільний ліцей«Інтелект»  – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №11Ужгородської міської ради Закарпатської області(БПЛ «Інтелект»-ЗОШ № 11) МакараНаталія

Анатоліївна

25.08.2016 18.00
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Ужгородської міської ради Закарпатської області(УЗОШ № 12) ХарінаЯрина

Юріївна

23.08.2016 17.00
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №13Ужгородської міської ради Закарпатської області(УЗОШ № 13) СавкоМар’яна

Іванівна

03.06.2016 13.00
Загальноосвітня школа І ступеня№14Ужгородської міської ради Закарпатської області(УЗОШ № 14)

 

ЛегезаОксана

Іванівна

10.06.2016 14.00
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Ужгородської міської ради Закарпатської області(УЗОШ № 15) ПоліщукВолодимир Петрович 25.05.2016 16.00
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗОШ № 16)

ОлашинОксана

Миколаївна

09.06.2016 15.00
Навчально-виховний комплекс«Гармонія»

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Гармонія»)

КарпинецьМарина

Володимирівна

25.08.2016 15.00
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №19Ужгородської міської ради Закарпатської області(УЗОШ № 19) ВащукСвітлана

Георгіївна

25.08.2016 17.00
Ужгородська  загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа№20  – ліцей «Лідер» Ужгородської міської ради Закарпатської області(УЗОШ № 20-ліцей «Лідер») КомарницькийМар’ян

Несторович

26.08.2016 17.00
Класична гімназія РоманСергій

Іванович

17.06.2016 17.30
Ужгородськаугорськомовна гімназія КовачПетро

Петрович

19.08.2016 18.00
Лінгвістична гімназія                 ім. Т. Г. ШевченкаУжгородської міської ради Закарпатської області ПоповичЛюбов

Петрівна

09.06.2016 11.00
Спеціалізований навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» з поглибленим вивченням англійської мови«Ялинка»Ужгородської міської ради Закарпатської області(НВК «Ялинка») РибакСвітлана

Степанівна

03.06.2016 17.00
Навчально-виховний комплекс«Престиж»Ужгородської міської ради

Закарпатської області

(НВК «Престиж»)

 

 

ГриценкоНаталія

Іванівна

02.06.2016 17.00
Спеціалізований навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням англійської мови«Пролісок»Ужгородської міської ради Закарпатської області(НВК «Пролісок») РізакТетяна

Михайлівна

26.08.2016 17.30
Спеціалізований навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням іноземних мов«Первоцвіт»  Ужгородської міської ради Закарпатської області(НВК «Первоцвіт») МакараОксана

Василівна

02.06.2016 17.00
Навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням іноземних мов«Веселка»Ужгородської міської ради Закарпатської області(НВК «Веселка») ДарманюкНадія

Петрівна

15.08.2016 16.00
Навчально-виховний комплекс«Горяни»  Ужгородської міської ради Закарпатської області(НВК «Горяни») ГадьмашіГалина

Іванівна

20.06.2016 16.00
Ужгородський центр професійно-технічної освіти Тимко Сергій Миронович 29.06.2016 12.00
Ужгородське вище комерційне училище КНТЕУ Гондорчин Лідія Павлівна 21.06.2016 14.00
Ужгородське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування Кощак Віктор Йосипович 22.06.2016 10.00

Джерело: Ужгородська міська рада




Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz