Команда Закарпаття вкотре успішно виступила на завершальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики


З 2 до 6 квітня в місті Миколаєві проходив IV етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики. За результатами змагань одразу 5 учнів із Закарпаття вибороли призові місця.

Інформатика та програмування є мейнстрімом розвитку сучасного суспільства. Якщо проаналізувати виступи учнів західних областей України на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики за останні три роки, то спостерігається вищий рівень підготовленості учнів нашого краю.

Назви областей 2016 2017 2018
Диплом Диплом Диплом
I II III I II III I II III
Закарпатська 1 2 2 3 2 1 4
Волинська 1 1 1
Івано-Франківська
Львівська 2 1 1
Рівненська 1
Тернопільська
Чернівецька

Цього ж року диплом І-го ступеня виборов учень 11-го класу Ужгородської класичної гімназії Адальберт Макарович (найбільший внесок у його підготовку зробив магістрант факультету інформаційних технологій Сергій Оришич), дипломи ІІІ ступеня здобули учениця 10-го класу Анастасія Цибик та 9-класник Олександр Сентипал (обидва з Ужгородської класичної гімназії), учні 9-го класу Дмитро Майор(Хустська гімназія-інтернат) та Андрій Симкін (Ужгородська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів).

Команда Закарпаття з Олександром Міцою і Тарасом Кременем

Відзначимо, що вже чотири роки поспіль учні Хустської гімназії-інтернату привозять із завершального етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики призові місця. Підготовкою учнів цієї школи займається вчитель-методист Микола Дронь. Також нагадаємо, що два роки підряд учні Закарпатської області під його керівництвом ставали чемпіонами Всеукраїнського турніру юних інформатиків.

Команду Закарпаття з успішним виступом привітав колишній голова Миколаївської обласної ради, народний депутат України із закарпатським корінням Тарас Кремінь. Він також презентував для Ужгородського університету збірки віршів свого батька, лауреата Шевченківської премії, уродженця села Суха Іршавського району Дмитра Кременя. Відзначимо, що завдяки підтримці Тараса Кременя Всеукраїнська олімпіада з інформатики в Миколаєві пройшла на високому рівні.

«Духовним» наставником нашої команди був завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца. Відзначимо, що дух сподвижництва Михайла Балудянського живе і в теперішньому поколінні наших земляків. Так, молоді закарпатці – минулорічні призери завершального етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики – активно готують різні команди нашої держави. Наприклад, Станіслав Томаш підказує, як долати труднощі в розв’язанні задач учням збірної команди Києва, а Ігор Баренблат – учням команди Українського фізико-математичного ліцею.

Побажаємо нашим учням і надалі тримати високо піднятий стяг перемог і вступати на факультет інформаційних технологій Ужгородського університету!

За інформацією завідувача кафедри інформатики
та фізико-математичних дисциплін Олександра Лавера, Медіацентр УжНУ
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатський школяр переміг у міжнародній олімпіаді з екології в Кенії
Наступний 14 учнів із Ужгорода здобули перемоги на всеукраїнських олімпіадах