Конфісковані іPhone 5 Закарпатська ОДА подарувала дітям-сиротам і позбавленим батьківського піклування


Дітям подарували iPhone 5

За ініціативи департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації відбулася урочиста подія для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, професійно-технічних навчальних закладів. За особливі досягнення у навчанні та зразкову поведінку, особисту участь у громадському житті відзначено кращих із них. У заході також взяли участь заступники директорів професійно-технічних навчальних закладів, працівники департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

З вітальним словом до пристутніх звернулася директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ганна Іванівна Сопкова, яка наголосила, що з метою підтримки та піклування про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, поліпшення їх становища, формування позитивної мотивації на майбутнє учнівської молоді, реалізації їхніх сподівань і надій на подальше зростання у суспільстві сьогодні будуть вручені мобільні телефони.

Загалом 34 випускники професійно-технічних навчальних закладів Закарпатської області у 2016 році із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, рекомендовані професійно-технічними навчальними закладами та комісією департаменту за рейтинговими показниками, отримали мобільні телефони торгівельної марки „Apple” моделі „іPhone 5 S i 5 C”. Зазначені списки були затверджені рішенням колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації 16.06.2016.

Нагадаємо, що департаменту вони були передані відповідно до пунктів 4, 11 Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 року № 985, рішення міського відділу ДВС Ужгородського МРУЮ про безоплатну передачу майна від 02.03.2016 № 2-1, акта прийому-передачі мобільних телефонів від 9 червня 2016 року.

Таке відзначення на теренах Закарпаття відбувається вперше. Слова вдячності за увагу і турботу, піклування були висловлені ученицею ДНЗ „Мукачівський центр професійно-технічної освіти” Мигович Вікторією від імені усіх присутніх випускників ПТНЗ, які на сьогодні опанували певну робітничу професію і готові уже завтра своєю працею сприяти покращенню нашого з вами добробуту.

Мобільні телефони учням разом з директором департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ганною Сопковою вручила Руслана Натуркач, начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті розпочала роботу міжнародна літня школа для педагогів
Наступний В УжНУ викладачі складали іспит із англійської