Кубок Закарпаття з гандболу здобула команда Закарпатського угорського інституту

Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ

Змагання, у яких взяла участь і наша чоловіча команда Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ, проходили 11 вересня в Ужгороді. Всього за кубок боролися п’ять команд: крім берегівчан, у змаганнях узяли участь команди з Ужгорода, Хуста, Великого Березного та Перечина.

Після запеклої боротьби до півфіналу потрапили гандболісти із ЗУІ, Перечина, Хуста та Великого Березного.

Результати півфінальних матчів:

ЗУІ ім. Ф.Ракоці – Перечин: 19:13

Хуст – В.Березний: 21:19

Таким чином, за третє місце між собою змагалися Перечин та Великий Березний. Фортуна усміхнулася команді Перечина, яка виграла з рахунком 17:16.

А у фіналі команда Закарпатського угорського інституту зійшлася з гандболістами Хуста, напружений матч завершився з рахунком 20:18, переможцем стала чоловіча гандбольна команда ЗУІ.

Тож цього року саме команда ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ стала володарем Кубка Закарпатської області серед чоловічих гандбольних команд.