МДУ підписав угоду зі словацьким коледжем


Угода про співпрацю МДУ зі словацьким коледжем
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Входження України у світовий економічний та освітній простір втілюється активним міжнародним співробітництвом між закладами освіти.

21 березня 2016 року відбулося підписання договору про співпрацю між Мукачівським державним університетом та Пряшівським коледжем підприємництва (Словаччина). Угода передбачає творчу та наукову співпрацю, участь у спільних проектах, обмін студентами та викладачами.

Делегацію Пряшівського коледжу представляли викладачі та студенти на чолі з директором Кухтою Станіславом, який відзначив спільність культурної та історичної спадщини між нашими регіонами та охарактеризував спеціальності, за якими здійснюється підготовка. Було зазначено, що цей договір є результатом плідної творчої роботи з кафедрою конструювання та технологій швейних виробів і професійної освіти МДУ, яка вже 4 роки поспіль бере участь у міжнародному конкурсі дизайнерів «Modna linia mladih», організатором якого є цей коледж.

Протягом року відбувався обмін студентами та викладачами обох навчальних закладів, метою якого було вивчення культурно-історичної спадщини обох країн та створення спільної колекції одягу в етностилі, повідомили в МДУ.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Волонтери Корпусу миру США провели англомовний табір у Виноградові (фото)
Наступний В УжНУ обрали голову НТСА