Методист ЗІППО перемогла в міжнародному фестивалі педагогічних інновацій


Фестиваль педагогічних інновацій

22-23 вересня в Черкасах проходив VIII Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій, який зібрав кращий досвід освітян з Білорусі, Грузії, Казахстану, Литви, Молдови, Польщі та 22 областей України. Для участі у заочній частині фестивалю надійшло 286 робіт. Всього, відповідно до рішення журі Фестивалю, переможцями визначено 105 учасників, які представили найкращі роботи, що презентують результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального та виховного процесів, управлінської діяльності.

Зміст і тематика, представлених на фестиваль творчих доробків, засвідчили, що інноваційний пошук педагогів пов’язаний з актуальними питаннями навчально-виховної та управлінської діяльності, а також – з підвищенням професійної майстерності педагогічних працівників.

Дипломи переможцям вручали в. о. директора ДНУ „Інститут модернізації змісту освіти” Юрій Завалевський та директор Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України Іван Бех.

Марія Кірик, ЗІППОУ ході фестивалю відбулися обговорення проекту Положення про загальноосвітній навчальний заклад „Авторська школа”.
Для учасників фестивалю відбулися науково-методичні студії „Лялькотехніка в моральному вихованні дошкільників”, „Життєзнавство в сучасній школі: від теорії до практики”, „Електронна наочність для початкової школи” та майстер-класи „Технологія зцілювальних дотиків”, „Методика компетентнісного навчання на засадах музикотерапевтичної педагогіки Піснезнайка”.

До числа переможців потрапила Марія Кірик, методист кабінету дошкільної, початкової та інклюзивної освіти Закарпатського ІППО. Вона презентувала доробку „Інтеграція змісту освіти – виклик часу”.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У приміщенні дитсадка підприємець незаконно реставрував меблі
Наступний Гриневич привітала педагогів із Днем працівників освіти (відео)