Молодого науковця з УжНУ нагородили за найкращу доповідь на симпозіумі


11 лютого лікар-інтерн стоматологічного факультету Мирослав Гончарук-Хомин виборов призове місце на Симпозіумі молодих учених та лікарів з питань дентальної імплантації та парадонтології у рамках ювілейної конференції «Мирон Угрин збирає друзів», повідомив Медіацентр УжНУ.

Конференцію провели у Львові під егідою молодіжної Програми підтримки молодих науковців та практичних лікарів «Благодійни фонд Мирона Угрина», зібравши майже півтисячну аудиторію слухачів.

Доповідь молодого науковця з УжНУ «Можливості використання принципу суперімпозиції зображень у ході реєстрації змін кісткової тканини в периімплантатній ділянці» була присвячена розробці та адаптації нового методологічного підходу до оцінки редукції рівня твердих тканин навколо титанових інфраконструкцій.

Практичну частину дослідження, яка полягала в обробці та аналізі результатів комп’ютерної томографії імплантологічних пацієнтів, автор проводив на базі стоматологічної клініки «ДМ» разом із студенткою першого курсу медичного факультету С.Д. Мельничук.

Згідно з сумою отриманих балів, виставлених майже тридцятьма членами експертної комісії, доповідь Мирослава виборола звання найкращої у науковій секції симпозіуму, а сам автор отримав відповідний сертифікат та грошову премію.

Це перша спроба лікаря-інтерна, присвячена питанням дентальної імплантації – до того Мирослав успішно демонстрував результати наукової діяльності з питань судової стоматології та ідентифікації осіб за стоматологічним статусом як за кордоном (Італія, Німеччина, Грузія, Словаччина), так і в Україні. Також Мирослав планує видати п’яту поетичну збірку, презентація якої планується уже в березні.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В УжНУ проведуть антикорупційні тренінги
Наступний Представники Чехії профінансують ремонт закарпатських шкіл