МОН рекомендує Закарпатському ІППО перевіряти олімпіади з інформатики автоматизовано


Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти
Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Відповідний лист “Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та інформатики” директора Державної установи “Інститут модернізації змісту освіти” 14 листопада 2018 року адресований директорам інститутів післядипломної педагогічної освіти, зокрема й директорці Закарпатського ІППО Тетяні Палько.

Відповідно до методичних рекомендацій Інституту модернізації й змісту освіти,

”   Рекомендовано проводити всі практичні тури, роботи учасників мають виконуватись на комп’ютерах та перевірятись на наборах тестів. Виходячи із сучасних тенденцій розвитку олімпіади з інформатики перевірку робіт учасників рекомендується проводити з допомогою автоматизованої системи перевірки, це забезпечить максимальну відкритість і прозорість результатів”.

 

Нагадаємо, що минулого року на Закарпатті громадськість обурилася тим, що в Ужгороді на олімпіаді з інформатики завдання перевіряли “вручну”, з критикою такого способу перевірки виступили й провідні фахівці з IT-освіти в Україні, серед яких Сергій Петров, Валентин Мельник, Юрій Горошко, Олександр Міца, Сергій Жуковський.

В Україні є широкі можливості для використання автоматизованої системи перевірки завдань, однак під час міських ужгородських олімпіад ними не послуговуються. За твердженням фахівців, Ужгород – єдиний обласний центр, де автоматичну перевірку завдань не використовують.

Залишається тільки сподіватися, що обласне освітнє керівництво врахує рекомендації МОН і дослухається до порад представників IT-спільноти й цього року проведе всі етапи олімпіади автоматизовано, з використанням комп’ютерів. Адже виконання завдань із програмування на папері, а не на комп’ютері, – виглядає дивно.

Детальніше про проблему читайте за покликанням.

1
Прокоментувати!

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Адальберт Recent comment authors
  Subscribe  
новіші давніші найбільше голосів
Повідомляти про
Адальберт
Адальберт

Чудова ідея! Давно пора почати використовувати автоматичну систему перевірки при проведенні міських олімпіад.

Попередній Вчителі обговорили в Ужгороді типові помилки учнів на ЗНО з української
Наступний Студентів УТЕК КНТЕУ вчили правильно утилізувати відходи (фото)