Москаль: на Закарпатті відкриють 5 дитсадків і 7 шкіл


Геннадій Москаль
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Під час розширеного засідання Ради регіонального розвитку Закарпатської області за участі президента Петра Порошенка голова ОДА Геннадій Москаль, серед іншого, розповів про зміни в галузі освіти області.

– Так, у 2016-му році ми відкрили на Воловеччині обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді «Арніка» – колишній довгобуд. На сьогодні «Арніка» – це сучасний оздоровчий комплекс, у якому ми цілий рік приймаємо дітей з усієї області, а також інших регіонів. Тут неодноразово відпочивали діти із зони бойових дій Луганщини та Донеччини. І отримали виключно позитивні враження, – зауважив голова ОДА.

У 2019-2021 роках в області заплановано ввести в експлуатацію п’ять закладів дошкільної освіти на 390 місць (у селах Дротинці Виноградівського району, Нижня Апша та Глибокий Потік Тячівського району, Іза та Яблунівка Хустського району).

Крім того, очікується на відкриття семи закладів загальної середньої освіти на 2 тисячі 328 учнівських місць у Берегівському, Виноградівському, Іршавському, Мукачівському, Рахівському й Тячівському районах, повідомили в Закарпатській ОДА.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Деталі візиту дружини Порошенка до мукачівської школи (відео)
Наступний МОН оголосило конкурс на зайняття посади ректора Закарпатської академії мистецтв