На філфаку УжНУ створюють аудиторію для користування електронними посібниками й мовними корпусами


Договір підписують Даніел Цабан і Галина Шумицька
Договір підписують Даніел Цабан і Галина Шумицька

Уже доброю традицією стало підтримувати та розвивати міжнародну співпрацю філологічного факультету ДВНЗ УжНУ з освітніми, дипломатичними інституціями Словаччини.

Черговий договір було укладено 3 червня 2020 р. між Генеральним консульством Словацької Республіки в Ужгороді та філологічним факультетом Ужгородського національного університету.

Договір підписали економічний дипломат Генконсульства СР в Ужгороді інж. Даніел Цабан та деканка факультету Галина Шумицька. В обговоренні деталей угоди брали участь заступник декана Василь Шаркань, завідувачка кафедри словацької філології Наталія Петріца та лекторка словацької мови та культури проф. Яна Кесселова.

На фото: (зліва направо) Василь Шаркань, Яна Кесселова, Наталія Петріца, Даніел Цабан, Галина Шумицька
На фото: (зліва направо) Василь Шаркань, Яна Кесселова, Наталія Петріца, Даніел Цабан, Галина Шумицька

Предметом договору є реконструкція однієї з аудиторій факультету, обладнання її ноутбуком, проєктором, трьома комп’ютерами. Метою модернізації приміщення є створення належних умов для користування електронними посібниками і мовними корпусами на лекційних і практичних заняттях та для самостійного навчання студентів передусім словацького відділення.

Модернізація аудиторного приміщення виконується в межах ґранту № SAMPRS /2020/SG/04 /UA та за фінансової підтримки організації SlovakAid (Словацьке агентство з міжнародного співробітництва з розвитку), через яку Міністерство закордонних справ Словацької Республіки надає допомогу в розвитку гуманітарної сфери.

Джерело: Медіацентр УжНУ

 

Попередній Цього року на Закарпатті планують створити 43 опорні школи
Наступний Закарпатську область забезпечили засобами індивідуального захисту й дезінфекторами на ЗНО