Важливо й цікаво:

На площі Народній в Ужгороді відбудеться грандіозна виставка

Запрошуємо усіх, хто шанує звичаї і традиції своїх дідів та прадідів, долучитися до обласного фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”, що відбудеться 23 квітня 2016 року об 11.00 на площі Народній м. Ужгород.

Виставка писанок в Ужгороді

Перше подібне свято вишуканості, оригінальності, поваги до історії та відродження традицій на теренах області відбулося 2013 року. Тоді у засобах масової інформації воно було визнано подією року на Закарпатті й одним із наймасовіших.

Цьогоріч напередодні Вербної неділі кожен закарпатець, кожен із гостей міста зможе знову поринути у світ краси та багатства народних традицій у виготовленні писанки, почерпнути силу та енергію з народного джерела духовності, а також матиме можливість самостійно виготовити писанку в обраній техніці під час проведення майстер-класу. Понад 50 умільців з усіх куточків краю поділяться з усіма бажаючими своїм досвідом створення цього рукотворного чуда.

Тож запрошуємо усіх узяти участь у святі, сповнити свої серця теплом робіт, виготовлених дитячими руками, насолодитися красою і неповторністю кожного витвору, представленого на фестивалі-конкурсі.

Радо вітатимемо усіх учасників святкового дійства: і дорослих, і дітей, – пишуть на сайті департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz