На Виноградівщині відкрили новий дитячий садок


У селі Дюла на Виноградівщині відкрили новий дитсадок
У селі Дюла на Виноградівщині відкрили новий дитсадок

Протягом останніх років в Україні в цілому і на Закарпатті зокрема особлива увага приділяється дошкіллю як першооснові здобуття якісної освіти. Завдяки цьому розширюється мережа навчальних закладів, створюються умови для покращення матеріально-технічної бази, підвищення рівня надання освітніх послуг, для повноцінного інтелектуального, духовного і фізичного розвитку кожної дитини.

Усі ці зусилля, перш за все, для того, щоб кожен дитячий садок став осередком країни дитинства, де панують любов, доброта, усмішки, безтурботність, куди діти йдуть з радістю, де працюють педагоги – справжні фахівці своєї справи.

15 жовтня у с. Дюла Виноградівського району Закарпатської області радо відкрив двері для дошкільнят ще один дошкільний навчальний заклад. Цієї події у сільському населеному пункті чекали з 2008 року. Нині попри всі економічні та соціальні негаразди це стало можливим завдяки виділенню коштів з державного, обласного та районного бюджетів, а також за сприяння спонсорів і меценатів з Австрії, Голландії та Угорщини. Саме дякуючи спільним зусиллям усіх, для кого Дитина – найвища цінність, вдалося довести розпочату справу до кінця і створити належні умови для навчання та виховання для 70 дітей дошкільного віку с. Дюла.

В урочистому відкритті дошкільного навчального закладу взяли участь представники органів влади, депутати обласного та районного рівнів, меценати та благодійники з Австрії, Голландії та Угорщини.

Серед учасників заходу були також жителі села, які брали активну участь у тому, щоб наблизити той день, коли їхні діти зможуть переступити поріг нового закладу.

Зрозуміло, що найбільше радісних емоцій та усмішок цього дня випромінювали дитячі обличчя. Адже це насамперед їхнє свято. У такий спосіб дорослі мають можливість проявити свою турботу про них, засвідчити їм свою увагу та любов.

Йосип Борто, перший заступник голови Закарпатської обласної ради, який стояв біля витоків зазначеного будівництва, пригадав, як все починалося, і подякував усім, хто своєю посильною допомогою зробив усе для того, щоб задум і проект став реальністю, щоб була втілена в життя ще одна батьківська та дитяча мрія.

У свою чергу, Михайло Русанюк, голова Виноградівської райдержадміністрації, зазначив, що незабаром на Виноградівщині буде відкрито ще два дошкільні навчальні заклади. Влада намагається підтримувати функціонування та розвиток мережі навчальних закладів, бо розуміє: це наше майбутнє, це наше капіталовкладення у завтрашній день.

„Дорогі діти, – наголосила Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації, звертаючись до найменших учасників радісної події, – сподіваємося, що кожен день, проведений у рідному для вас садочку, стане казкою через те, що тут ваші друзі, тут вам добре і затишно, тут вас люблять і чекають”.

Джерело: Департамент освіти і науки Закарпатської ОДА

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі пройшов день відкритих дверей (відео)
Наступний Умови вступу до вищих навчальних закладів 2017 року