На Закарпатті функціонуватиме 161 літній табір відпочинку дітей


Закарпатська ОДА

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України 12.05.2016 № 1/9-232 мережа пришкільних таборів з денним перебуванням формується з урахуванням потреб дітей та їх батьків, фінансових можливостей громад, наявності умов для відпочинку, якісного та повноцінного харчування, на що звернуто увагу.

З урахуванням цього прогнозована мережа пришкільних таборів з денним перебуванням дітей, за оперативною інформацією місцевих органів управління освітою станом на 20 травня 2016 року, становитиме 88, у тому числі 48 працюватимуть як літні мовні табори. Видатки на забезпечення діяльності таборів складатимуть 2,9 млн гривень.

Цьогоріч вжито заходи щодо збільшення кількості мовних таборів при загальноосвітніх навчальних закладах області у літній період. З цього питання департаментом освіти і науки облдержадміністрації видано наказ 12.01.2016 № 5, визначено відповідальних за роботу мовних таборів в області та її відповідних адміністративно-територіальних одиницях. Таким чином, заплановано функціонування 161 такого табору (у 2015 році їх кількість становила 78).

Змістовним дозвіллям та удосконаленням мовних навичок буде охоплено майже 14,5 тис. дітей, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В УжНУ провели науковий семінар, присвячений геноциду кримських татар 1944 року
Наступний У Закарпатському угорському інституті відкрили колекцію мінералів імені професора Євгена Боркача