На Закарпатті наповнюваність класів у школах найвища в Ужгороді


Ужгородська міськрада

На засіданні виконкому Ужгородської міськради затвердили мережу міських навчальних закладів на 2016/2017 навчальний рік, який розпочався минулого тижня.

У затвердженому документі зазначено, що в місті 54 навчальні заклади; конкретизовано, скільки з них і які саме є загальноосвітніми, які – спеціалізованими, скільки НВК, садочків і професійно-технічних навчальних закладів, скільки інклюзивних класів, які можливості навчатися у спеціалізованих дошкільних групах, зокрема в садочках для дітей з різними вадами здоров’я або ж зі словацькою та угорською мовою навчання тощо.

Начальниця управління освіти Оксана Бабунич поінформувала, що цього навчального року на 728 учнів більше, порівняно з попереднім, уперше сіли за парти близько 1700 першокласників. Середня наповнюваність класів найвища в області і становить 28,3; у ясельних групах середня наповнюваність 24, у групах садочків – 27.

Цього року відкривається перша інклюзивна група (для діток з обмеженими можливостями) у дошкільному закладі – в «Ялинці». Також Оксана Бабунич повідомила, що цього тижня в місто надійшли новенькі, прямо з видавництва, підручники для учнів 8 класу.

Джерело: газета “Ужгород”

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У навчальних закладах не можуть вимагати від батьків купувати підручники, - управління освіти Ужгорода
Наступний Книги двох випускників УжНУ представлять на 23 Форумі видавців у Львові