На Закарпатті обговорили інноваційні зміни в освіті


Науково-методична рада при МОН

Модернізація шкільної освіти неможлива без зміни векторів, на яких ґрунтувалася ще 15-20 років назад. Залишилися в минулому методи та прийоми, які були актуальні раніше. Сьогодення вимагає від учителя постійного вдосконалення, покращення фахової майстерності та професійних навичок, а досягти вагомих результатів без застосування інформаційно-комунікаційних технологій – неможливо.

26 травня за ініціативи РМК відділу освіти Хустської РДА (завідувач Оксана Пригара) проведено освітню конференцію „Перспективи розвитку навчального закладу у контексті інноваційних змін в освіті”, де брали участь голови районних методичних об’єднань учителів Хустського району, методисти РМК, а також Анастасія Сіренко, представник Центру інноваційної освіти „Про.Світ”, м. Львів.

Віра Браїла, методист РМК, ознайомила присутніх із основними тенденціями розвитку освітнього середовища, наголосивши, що сьогодення пропонує вчителеві шляхом творчості, наполегливості та креативності сприяти позитивним змінам у навчальному закладі, зокрема реалізовувати власні освітні проекти.

Учасники зібрання змогли ознайомитися з роботою Центру інноваційної освіти „Про.Світ” та можливостями розміщення власних проектів на платформі GoFoundEd. Краудфандингова платформа GoFundEd – це можливість надати необхідні ресурси для проактивних вчителів та сформувати спільноту вчителів-новаторів, які здатні прямо впливати на навчальний досвід дітей, створювати нові сенси у своєму професійному середовищі та формувати якісно нову освітню систему. Анастасія Сіренко, представник Центру, наголосила на основних вимогах та критеріях успішності проекту.

Секретами успіху поділилася з присутніми вчитель фізики та математики Кривської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тетяна Вакарова, яка змогла оновити матеріальну базу навчального кабінету фізики сучасною технікою, розмістивши свій проект на платформі GoFoundEd.

Підбиваючи підсумки роботи конференції Оксана Пригара, завідувач РМК, зазначила, що підтримуючи ініціативи вчителів, формуються спільноти новаторів, що самостійно впроваджують зміни у своєму класі чи школі, а саме це і є вимогою сьогодення.

Вікторія Дяченко, голова РМО учителів біології,
учитель Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст., Хустського району, ЗІППО

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студентку Коледжу мистецтв імені Ерделі визнали найкращою в Україні (фото, відео)
Наступний Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу відвідали ботанічний сад УжНУ (фоторепортаж)