На Закарпатті представники національних меншин змагалися за звання найкращого знавця української


Учасники обласної олімпіади з української для нацменшин
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

30 січня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури в школах з угорською, румунською мовами навчання виборювали право називатися найсильнішим знавцем державної мови.

Олег Хававчак, заступник декана філологічного факультету ДВНЗ „УжНУ”, наголосив, що любов до рідної землі, держави починається зі шанобливого ставлення до українського слова, вміння передати красу, велич і багатство Шевченкової мови. Побажав юним інтелектуалам перемоги, гарних результатів та позитиву.

Тетяна Гнаткович, голова журі, завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, викладач української мови і літератури, ознайомила учасників із ходом проведення олімпіади та побажала впевненості, повідомили в ЗІППО.

Виступає Олег Хававчак

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній В УжНУ будуть проводити перепідготовку учасників АТО (відео)
Наступний За розпорядженням Москаля понад 1200 закарпатських шкіл і дитсадків працюватимуть без проходження ліцензування