На Закарпатті проходить всеукраїнська олімпіада з екології


Ганна Сопкова виступає на відкритті олімпіади з екології

З усіх куточків України до нашого краю з’їхалися юні захисники навколишнього середовища, ті, хто вже зараз серйозно і виважено підходить до вивчення закономірностей розвитку природної системи та взаємодії організмів, а у майбутньому, напевно, має намір пов’язати свою долю з вирішенням проблем, що постають перед людством у плані збереження природних ресурсів та подальшого функціонування екосистеми.

На цьому під час відкриття олімпіади, що відбулося у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, наголосили усі виступаючі. Досягти успіху на шляху досягнення своєї мети, проявити свої знання та донести до членів журі своє бачення назрілих проблем, запропонувати їх вирішення – таке завдання упродовж найближчих днів стоятиме перед олімпійцями-екологами.

Цього ж дня, 21 березня. гостей Срібної Землі яскравими вокальними і танцювальними номерами щиро вітали вихованці „ПАДІЮНу”. Програмою проведення олімпіади, крім справедливої і чесної боротьби у практичному і теоретичному турах за визнання кращого знавця екологічної тематики, передбачено також знайомство із нашим гостинним та цікавим краєм, багатим на різного роду унікальні природні пам’ятки та мальовничі ландшафти, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Викладач військової кафедри УжНУ розповів про життя після війни і спілкування зі студентами
Наступний В Ужгородській гімназії вже провели конкурс писанок (фото)