На Закарпатті провели педагогічні читання імені В.Сухомлинського


24 вересня на базі Закарпатського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбуваються ХІ Міжнародні і XXVIІІ Всеукраїнські педагогічні читання „Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства”.

Попри те, що Всеукраїнські педагогічні читання “В. О. Сухомлинський у діалозі з сучасністю” є щорічними з 1994 року, у Закарпатській області вони проводяться вперше.

Цього року організаторами педагогічних читань стали Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Державна науково-педагогічна бібліотека України ім. В.О. Сухомлинського, Всеукраїнська асоціація Василя Сухомлинського, департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти та кафедра теорії і методики виховання Рівненського державного гуманітарного університету.

Педагогічна спадщина В.Сухомлинського, видатного педагога-гуманіста – різнопланова і багатоаспектна, привертає увагу вже кількох поколінь українських і зарубіжних науковців із різних галузей знань. Про це свідчить і широке представництво учасників науково-практичного заходу.

Так, у роботі читань взяли участь 4 дійсні та 3 член-кореспонденти НАПН України, 31 доктор наук, 53 кандидати наук, у тому числі 22 професори, 4 старші наукові співробітники, 37 доцентів.

З повним списком учасників можна ознайомитися на сайті ЗІППО.

Учасників заходу привітали Мар’яна Марусинець, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації; Ярослав Сивохоп, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти; Леся Сухомлинська, голова Всеукраїнської асоціації Василя Сухомлинського та Ольга Сухомлинська, донька видатного педагога.

Регіональної «родзинки» ХІ Міжнародним і XXVIІІ Всеукраїнським педагогічним читанням „Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства” додали відеопрезентації з досвіду роботи ЗДО №21 «Ластовічка» і ЗДО № 6 «Сонечко» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області, ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 – ліцей «Лідер» Ужгородської міської ради Закарпатської області, Довжанського закладу ЗСО І-ІІІ ступенів Довжанської сільської ради «Довжанський ліцей» та бібліотеки-філії №1 для дітей (Казка) Комунального закладу «Ужгородська публічна бібліотека» та мотто–казка В. Сухомлинського у виконанні лауреата конкурсів виразного читання, учасниці студії «Чарівне слово» (м. Ужгород), учениці 1 класу Касинець Кіри.

За матеріалами ЗІППО

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти УТЕФК відвідали відомі закарпатські санаторно-курортні комплекси
Наступний Ужгородські історики виступили на науковій конференції в Празі