На Закарпатті радилися, як підвищити якість підготовки фахівців із ремонту автомобілів (фото)


Нарада у Міжгірському професійному ліцеї

27 квітня на базі Міжгірського професійного ліцею відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій металообробки (слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів) на тему «Оновлення змісту професійної освіти при підготовці кваліфікованих робітників із професії слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів».

У роботі секції брали участь викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання дев’яти ПТНЗ області, у яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників із вищезгаданої професії.

З вітальним словом до гостей звернувся директор ліцею В.Ю.Маринець, розповів про професійну діяльність педагогічних працівників та оновлення матеріально-технічної бази навчального закладу.

Під час уроку виробничого навчання
Під час уроку виробничого навчання

Викладач спеціальних дисциплін, голова методичної комісії Міжгірського професійного ліцею Г.В.Рущак презентувала електронну базу комплексно-методичного забезпечення з професії слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів.

Своїми напрацюваннями щодо осучаснення комплексно-методичного забезпечення поділився М.В.Деяк, викладач спеціальних дисциплін Хустського професійного ліцею.

П.М.Новак, старший майстер Міжгірського професійного ліцею, акцентував увагу присутніх на особливостях оформлення навчально-планувальної документації майстра виробничого навчання (відповідно до вимог Положення про організацію навчально-виробничого процесу в ПТНЗ).

Фрагмент уроку у Міжгірському професійному ліцеї

Під час роботи секції учасники оглянули навчальні кабінети, лабораторії та майстерні ліцею. Також відвідали й обговорили фрагмент уроку виробничого навчання на тему: «Технічне обслуговування ходової частини автомобіля», який проводив майстер виробничого навчання І.І.Грига.

Наприкінці заходу відбулося обговорення поточних питань та підбиття підсумків роботи секції.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти-програмісти УжНУ презентували свої стартапи (відео)
Наступний Сергій Нагін: «Рекрутер Google запропонував пройти співбесіду, коли я вчився в десятому класі»