На Закарпатті відбулися змагання серед майбутніх кравчинь


Готові вироби учасниць змагань - сарафани

Упродовж двох днів 13-14 березня 2018 року на базі Хустського професійного ліцею сфери послуг проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнівської молоді з професії кравець.

Учасники конкурсу – учні-переможці внутрішньоліцейних змагань Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету, Берегівського професійного ліцею сфери послуг, Перечинського професійного ліцею та учениця першого курсу навчального закладу приймаючої сторони, яка виявила бажання  позмагатися зі старшокурсниками та виступала поза конкурсом.

З вітальним словом до конкурсантів звернувся директор Хустського професійного ліцею сфери послуг, заступник голови оргкомітету Пригара Д.М. Голова та члени незалежного журі побажали учасникам показати знання, уміння, навички під час виконання завдань та впевненої перемоги в конкурсі. Методист навчально-методичного центру Горячова Л.Б. оголосила програму дводенного  конкурсу та порядок його проведення.

Конкурс фахової майстерності проходив у два тури. Після проведення жеребкування робочих місць учні приступили до виконання завдань.

У перший конкурсний день учасники проходили тестування на персональному комп’ютері зі спеціальних дисциплін та виконували частину практичного завдання з виготовлення сарафану 42-го розміру з напіввовняної тканини відповідно до зразка та технологічної документації.

Учасниці змагань

На завершення відбулося також неформальне спілкування конкурсантів. Вони стали учасниками круглого столу «Наша професія – наша гордість». Учні краще познайомились один з одним, обмінялися інформацією про себе та розповіли про вибір своєї професії. На останок учням та гостям запропонували пішохідну екскурсію по історичних місцях міста. Змучені, але задоволені конкурсанти завершили перший етап конкурсу.

Протягом другого конкурсного дня учні продовжували виконувати завдання практичного туру.

У ході конкурсу учасники дотримувалися правил техніки безпеки та охорони праці, демонстрували культуру виробництва, технології обробки виробу, вміння правильно застосовувати інструменти, працювати на універсальному, спеціальному обладнанні, парогенераторі.

Члени журі прискіпливо слідкували за прийомами роботи конкурсантів, дотриманням технологічного процесу, організацією робочого місця та оцінювали виготовлені вироби.

За результатами конкурсу кращі результати показали учні Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету, які відповідно посіли: перше місце – Згога Ніколетт, друге – Деденок Олександра.

Третій результат виборола Павлич Богдана, учениця Перечинського професійного ліцею.

Також хороші результати показала учениця Хустського професійного ліцею сфери послуг Драгун Яна, яка виготовила сарафан із належною якістю.

Два дні конкурсу пройшли організовано на високому рівні. Адміністрація навчального закладу доклала зусиль, щоб усім учасникам та супроводжуючим педагогічним працівникам було комфортно й зручно.

Бажаємо переможцю гідно представити нашу область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу в Тернопільській області.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіт у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Представники ужгородського училища стали лауреатами всеукраїнського конкурсу
Наступний Москаль прокоментував, чому виступає проти запровадження української мови для шкіл нацменшин