На Закарпатті відбувся обласний етап конкурсу імені Шевченка


Мовно-літературний конкурс імені Т. Шевченка у ЗІППО

3 грудня 2016 року у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка. У конкурсі взяло участь 27 учнів 5–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області, 14 учнів ПТНЗ і студентів ВНЗ І-ІІ та ІІІ–ІV рівнів акредитації.

Вітаючи учасників, завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін, кандидат педагогічних наук Т. Гнаткович наголосила, що бути учасником цього конкурсу – значить не тільки опанувати граматичні правила, а й бути патріотом, знати і любити історію українського народу, його мову, традиції, формувати у собі громадянина України. Вона ознайомила їх із завданнями конкурсу, пояснила особливості виконання.

Голова журі, завідувач кафедри педагогіки і психології інституту, кандидат педагогічних наук, доцент Л. Ходанич наголосила, що участь у конкурсі – це не тільки засвідчення знання рідної мови, літературної спадщини великого Кобзаря, а й нагода висловити свої думки з приводу сучасних подій. Вона звернула увагу на благородну мету конкурсу – піднесення престижу рідної мови серед підростаючого покоління, виховання пошани до державної мови.

Заступник директора ЗІППО, кандидат історичних наук М. Басараб підкреслив значущість патріотизму для українців у нелегкі часи, наголосив на ролі рідного слова у відродженні та розвитку нації та держави, побажав учасникам успішного виконання творчих завдань.

Журі відібрало найкращі роботи для представлення на четвертий всеукраїнський етап, повідомили в ЗІППО.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти-фізики УжНУ гідно виступили на олімпіаді з мехатроніки в КПІ
Наступний Танцювальний колектив Ужгородського коледжу культури і мистецтв переміг у конкурсі сучасного танцю