Важливо й цікаво:

На Закарпатті відбувся тренінг для тренерів зі сталого розвитку для представників ВНЗ України

11-14 лютого в с. Карпати Закарпатської області відбувся тренінг для тренерів із курсу «Сталий розвиток за участі громад» тренінг, організований ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (далі – МРГ) у рамках співпраці з вищими навчальними закладами України. У заході взяли участь представники 18 ВНЗ України.

Учасники тренінгу

УжНУ представляла директор Центру сталого розвитку Ганна Мелеганич.

Мета тренінгу – навчити майбутніх тренерів інтерактивних методик та надати матеріали, які вони будуть застосовувати під час роботи з групами. За чотири дні учасники, що представляють Мережу університетів-партнерів спільного проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», дізналися, як побудувати ефективний тренінг і бути успішними тренерами, опанували методологію розробки тренінгових завдань.

Всі учасники, які пройшли тренінг для тренерів, отримали сертифікати тренерів. Згідно з умовами участі у тренінгу, кожен представник від вишу протягом 2016 року зобов’язаний провести цей тренінг у своєму ВНЗ. Учасники також обговорили і затвердили план роботи Національної мережі на 2016 рік.

Найближчим часом буде оголошено про відбір на цей курс в Ужгородському національному університеті. Анонс інших заходів Мережі теж буде на сайті протягом року.

За інформацією директора Центру сталого розвитку УжНУ
Ганни Мелеганич, Медацентр УжНУ
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz