На Закарпатті відбувся тренінг для тренерів зі сталого розвитку для представників ВНЗ України


Учасники тренінгу
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

11-14 лютого в с. Карпати Закарпатської області відбувся тренінг для тренерів із курсу «Сталий розвиток за участі громад» тренінг, організований ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (далі – МРГ) у рамках співпраці з вищими навчальними закладами України. У заході взяли участь представники 18 ВНЗ України.

УжНУ представляла директор Центру сталого розвитку Ганна Мелеганич.

Мета тренінгу – навчити майбутніх тренерів інтерактивних методик та надати матеріали, які вони будуть застосовувати під час роботи з групами. За чотири дні учасники, що представляють Мережу університетів-партнерів спільного проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», дізналися, як побудувати ефективний тренінг і бути успішними тренерами, опанували методологію розробки тренінгових завдань.

Всі учасники, які пройшли тренінг для тренерів, отримали сертифікати тренерів. Згідно з умовами участі у тренінгу, кожен представник від вишу протягом 2016 року зобов’язаний провести цей тренінг у своєму ВНЗ. Учасники також обговорили і затвердили план роботи Національної мережі на 2016 рік.

Найближчим часом буде оголошено про відбір на цей курс в Ужгородському національному університеті. Анонс інших заходів Мережі теж буде на сайті протягом року.

За інформацією директора Центру сталого розвитку УжНУ
Ганни Мелеганич, Медацентр УжНУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Прогноз експертів: через 100 років - міста під водою, колонізація Місяця, їжа з 3D-принтера
Наступний Ужгородські семикласники забезпечені підручниками на 50%