На Закарпатті відбувся тренінг для тренерів зі сталого розвитку для представників ВНЗ України


Учасники тренінгу

11-14 лютого в с. Карпати Закарпатської області відбувся тренінг для тренерів із курсу «Сталий розвиток за участі громад» тренінг, організований ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (далі – МРГ) у рамках співпраці з вищими навчальними закладами України. У заході взяли участь представники 18 ВНЗ України.

УжНУ представляла директор Центру сталого розвитку Ганна Мелеганич.

Мета тренінгу – навчити майбутніх тренерів інтерактивних методик та надати матеріали, які вони будуть застосовувати під час роботи з групами. За чотири дні учасники, що представляють Мережу університетів-партнерів спільного проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», дізналися, як побудувати ефективний тренінг і бути успішними тренерами, опанували методологію розробки тренінгових завдань.

Всі учасники, які пройшли тренінг для тренерів, отримали сертифікати тренерів. Згідно з умовами участі у тренінгу, кожен представник від вишу протягом 2016 року зобов’язаний провести цей тренінг у своєму ВНЗ. Учасники також обговорили і затвердили план роботи Національної мережі на 2016 рік.

Найближчим часом буде оголошено про відбір на цей курс в Ужгородському національному університеті. Анонс інших заходів Мережі теж буде на сайті протягом року.

За інформацією директора Центру сталого розвитку УжНУ
Ганни Мелеганич, Медацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Прогноз експертів: через 100 років - міста під водою, колонізація Місяця, їжа з 3D-принтера
Наступний Ужгородські семикласники забезпечені підручниками на 50%