На Закарпатті впроваджують Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей


Система виховання дітей

Про це повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

На виконання плану заходів із реалізації І етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017 – 2026 роки, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 526-р, в області створено міжвідомчу робочу групу (розпорядження голови облдержадміністрації 23.11.2017 № 611 „Про реалізацію проекту „Модернізації системи соціальної підтримки населення України” в Закарпатській області”).

З метою обговорення актуальних проблем і стратегічних підходів щодо деінституціалізації в Україні, а також для коректного заповнення форм збору інформації про становище дітей і сімей в області щодо визначення потреби вразливих груп населення на освітні, медичні, соціальні та реабілітаційні послуги на рівні районів (міст, ОТГ) 10 січня 2018 року у приміщенні сесійної зали облдержадміністрації під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації О. Петіка проведено навчання заступників голів райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад, голів ОТГ, спеціалістів відповідних галузей та керівників закладів інституційного догляду.

У виступах та під час наради увага зверталася, зокрема, на основні перешкоди на шляху здійснення деінституціалізації, принципи і міжсекторальні аспекти деінституціалізації, аналіз ризиків при її проведенні, перелік необхідних послуг з підтримки сімей у громадах як альтернативу інтернатним закладам тощо.

До 15 лютого 2018 року у онлайн режимі на сайті Міністерства соціального захисту населення України будуть заповнюватися форми збору зазначеної інформації:

  • місцевими органами виконавчої влади (виконавчими органами місцевого самоврядування) про становище дітей і сімей в районі (місті, ОТГ) для визначення потреби вразливих груп населення на освітні, медичні, соціальні та реабілітаційні послуги (форми № 1, 2);
  • керівниками закладів інституційного догляду та виховання дітей (форма № 3) про вихованців і надання їм освітніх, медичних, соціальних та реабілітаційних послуг.
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті відбирають заклади для професійного навчання зареєстрованих безробітних
Наступний Школи та садочки Тячівщини закрили через кір