Важливо й цікаво:

Закарпаття відвідали діти з Луганщини (фото)

В умовах військово-політичного конфлікту на Донбасі, вкрай складної соціокультурної ситуації та інформаційної війни у районах, що межують із зоною конфлікту, гостро постала необхідність навчати учнів сучасних інструментів критичного мислення і комунікації, які б допомогли їм ефективно працювати з інформацією й сприяли толерантності, взаєморозумінню і згуртованості громад і громадян.

Діти з Луганщини в Ужгороді Діти з Луганщини в Ужгороді

Наша область неодноразово гостинно приймала дітей та учнівську молоді з Луганської та Донецької областей.

Ось і цими вихідними Закарпаття на запрошення голови обласної державної адміністрації Г.Москаля відвідала організована група дітей працівників правоохоронних органів Луганської області у супроводі педагогічних працівників. Для їх успішного перебування департаментом освіти і науки облдержадміністрації було розроблено дводенну програму, що передбачала відвідання відомих пам’яток культури та архітектури, ознайомлення з історією розвитку нашого краю та ролі визначних особистостей на різних етапах його існування.

Педагоги з Луганщини на Закарпатті

Закарпатським центром туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді, який також долучився до цього заходу, було організовано змістовну екскурсію визначними місцями м.Ужгород та м.Мукачево з відвіданням Ужгородського та Мукачівського замків, старовинної частини міст, а також Закарпатського музею народної архітектури та побуту. Учні та педагогічні працівники, більшість із яких вперше побували на Закарпатті, дізналися багато нового про життя одного із західних регіонів України.

У музеї

Для комфортного перебування дітей та педагогічних працівників із Луганської області, які на ці дні стали ,,закарпатцями”, було створено усі умови.

Діти з Луганщини на Закарпатті

Департаментом освіти і науки облдержадміністрації і надалі здійснюватимуться різноманітні заходи для формування в учнівської молоді позитивного ставлення і мотивації до застосування моделей поведінки, орієнтованих на толерантність, моральні цінності українського суспільства і демократії, готовності до ефективного спілкування у повсякденному житті, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz