На зустрічі випускників Закарпатського угорського інституту виступив гурт «United» (фото)


Випускники Закарпатського угорського інституту

У Закарпатському угорському інституті ім. Ф.Ракоці ІІ 2 квітня цього року вже водинадцяте пройшла зустріч випускників закладу. На учасників чекала просто фантастична і багата на враження програма, повідомили в ЗУІ.

Свято розпочалося з показаної у Закарпатському обласному угорському драматичному театрі вистави «Адами і Єви» у виконанні учасників інститутського театрального гуртка під керівництвом Наталії Гал. Після цього колишні та теперішні студенти інституту разом із викладачами зібралися у нещодавно закінченому атріумі закладу, де і було урочисто відкрито зустріч випускників ЗУІ.

Учасників привітав проректор ЗУІ і за сумісництвом голова Спілки випускників др. Бейла Рац, який згадав минулі роки, порівнявши минуле та теперішнє становище інституту. Пан проректор наголосив, що цьогоріч маємо подвійний ювілей: 20 років з моменту заснування закладу та 10 років з часу створення Спілки випускників ЗУІ.Гурт «United» у Закарпатському угорському інституті

Ректор ЗУІ ім. Ф.Ракоці др. Ільдіко Орос з радістю відзначила, що серед присутніх бачить таких випускників, які сьогодні вже мають своїх випускників. Багато з тих, хто здобув дипломи в ЗУІ, поповнили його викладацький колектив. «Наші колишні студенти душею ніколи не старішають» – сказала пані ректор і додала, що інститут завжди радий бачити своїх випускників.

гурт «United» у Закарпатському угорському інституті

Після офіційної частини почалася розважальна програма: завдяки сприянню ГО «Про культура Субкарпатіка» усіх гостей вітав угорський музичний гурт «United». Виступ музикантів підняв настрій присутніх, мов енергетична бомба. Майже ніхто не залишився сидіти на своїх стільцях. Після концерту вічно молоді душею випускники не розійшлися, а продовжили незабутнє святкування, що перейшло у ніч.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В УжНУ проведуть конкурс стартапів
Наступний Закарпатські четвертокласники складатимуть ДПА вже через місяць (відео)