Важливо й цікаво:

Нагороджено переможців турніру юних правознавців

В останній день жовтня у Закарпатському обласному палаці дітей та юнацтва відбулося нагородження учасників фінального етапу XIV Всеукраїнського турніру юних правознавців, який проходив на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Ганна Сопкова нагороджує переможців турніру юних правознавців Ганна Сопкова нагороджує переможців турніру юних правознавців

Ганна Сопкова, голова оргкомітету турніру, директор департаменту освіти і науки Закарпатської державної адміністрації, привітала учасників із завершенням нелегких випробувань. Вона наголосила, що дипломами будуть нагороджені усі команди, а тому переможених немає. Також зазначила, що участь у таких турнірах, конкурсах та олімпіадах загартовує бойовий та командний дух, забезпечує світле й яскраве майбутнє.

Як повідомили в ЗІППО, за результатами фінального етапу XIV Всеукраїнського турніру юних правознавців дипломами І ступеня нагороджені:

  • збірна команда м. Харкова „Слобожани”;
  • команда Шевченківського району м. Харкова;
  • команда „Прецедент” учнів м. Харкова;
  • команда „Голос Феміди” Коростишівської гуманітарної гімназії №5 ім. Т.Г. Шевченка Житомирської області;
  • збірна команда Волинської області „Dominus litis”;
  • збірна команда Харківської академічної гімназії №45 м. Харкова.

Дипломи ІІ ступеня вибороли:

  • збірна команда Черкаської області „Кворум”;
  • збірна команда „Фортуна-Дон” Донецької області;
  • збірна команда м. Харкова „ЮНІСЕФ”;
  • команда Харківської спеціалізованої школи-інтернату „Ліцей міліції” Харківської обласної ради;
  • команда Московського району м. Харкова „Правовий синдикат”;
  • збірна команда м. Сєвєродонецька Луганської області „Незламні”;

Дипломи ІІІ ступеня отримали:

  • команда лідер Полтавської області;
  • команда „Логос” комунального закладу „Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів „Рівненський обласний ліцей” Рівненської обласної ради;
  • команда „Імпульс” Славутського НВК „Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – ліцей „Успіх” Хмельницької області;
    – збірна команда міста Суми „Правовий альянс”;
  • збірна команда Основ’янського району м. Харкова „Divide et impera”;
  • команда „25 кадр” м. Запоріжжя;
  • команда Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості „ДЕ-ЮРЕ”;
  • команда Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №8 Ужгородської міської ради Закарпатської області;
  • команда „Рівень” Рівненського економіко-правового ліцею Рівненської області;
  • збірна команда „Феміда” м. Маріуполя Донецької області;
  • команда „Юридична Варта” м. Кузнецовська Рівненської області.

Усі інші команди нагороджено дипломами учасників.

Крім того, команди було нагороджено у номінаціях:

  • „За креативність” – команда „25 кадр” м. Запоріжжя;
  • „За відданість командній грі” – команда „Логос” комунального закладу „Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів „Рівненський обласний ліцей” Рівненської обласної ради;
  • „За волю до перемоги” – збірна команда Основ’янського району м. Харкова „Divide et impera”;
  • „За толерантну гру” – збірна команда Волинської області „Dominus litis”;
  • „За відмінні знання й культуру юридичного мовлення” – команда „Консул” Тернопільської області.

Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz