Науковці УжНУ виграли ґрантів на понад мільйон євро


У 2019 році науковці УжНУ виграли 6 нових міжнародних проєктів, реалізація яких триватиме 24 місяці, очікувана сума ґрантів – понад 1 млн. євро, – зазначив ректор Володимир Смоланка на засіданні конференції трудового колективу УжНУ.

Станом на кінець 2019 року УжНУ активно співпрацює зі 118 закордонними партнерами.

Зокрема, у 2019 році укладено 19 міжнародних білатеральних угод, 8 угод з реалізації міжнародних проектів та 8 угод з метою супроводу академічної мобільності Erasmus+.

Важливе значення для подальшої інтеграції в європейський науковий простір має членство ДВНЗ «УжНУ» у міжнародних асоціаціях: Magna Charta Universitetum, Дунайській конференції ректорів, Європейській асоціації університетів, Міжнародному консорціумі університетів.

Володимир Смоланка
Володимир Смоланка
Також уже систематичним стало семестрове навчання студентів та навчання за програмами подвійних дипломів. Студенти математичного, біологічного, фізичного факультетів та факультету інформаційних технологій мають можливість навчатися за програмами «Два дипломи» у таких європейських університетах, як: Університет Вітовта Великого м. Каунас (Литва), Поморська академія у Слупську (Польща), Кошицький університет імені П.Й.Шафарика (Словаччина), Вища школа економіки та менеджменту публічного управління у Братиславі (Словаччина), повідомили в УжНУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді стала вакантною посада директора школи
Наступний У ЗІППО відбулася обласна олімпіада з географії