Важливо й цікаво:

Неймовірна подорож Закарпаттям. Як студенти Закарпатської академії мистецтв вивчали дерев’яні церкви (фото)

Екскурсія від Михайла Приймича та Романа Пилипа

У безпросвітності осінніх дощів і холоду несподіваним дарунком виявилися два неймовірно сонячні і теплі дні. А студенти та викладачі Закарпатської академії мистецтв та Коледжу мистецтв ім. А. Ерделі Закарпатської академії мистецтв вирушили в поїздку, щоб побачити, вивчити і налюбуватися дерев’яними церквами Закарпаття.

Майбутні митці і мистецтвознавці вивчали дерев'яні церкви Закарпаття Майбутні митці і мистецтвознавці вивчали дерев'яні церкви Закарпаття

Тур Ужгород – Гукливий – Пилипець – Ізки –Репинне – Синевир – Колочава – Хуст – Сокирниця – Крайниково – Данилово – Ужгород планувався заздалегідь, але свої корективи вносила погода та  непередбачувані обставини.

14 жовтня студенти й викладачі таки вирушили у довгоочікувану поїздку. Мальовничі осінні краєвиди на фоні засніжених гірських хребтів, барокові та готичні церкви XVII-XVIII cт., Синевирське озеро – калейдоскоп картин та емоцій. Додайте до цього цікаві й фахові розповіді доцента Михайла Приймича та кандидата мистецтвознавства Романа Пилипа, позитивну атмосферу зустрічей із жителями закарпатських гостинних сіл та містечок, драйв від дводенного перебування на природі… – і кожен пошкодує, що не були разом із подорожувальниками, пишуть на сайті Закарпатської академії мистецтв.

Дивіться, як це було:))
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz