Одразу два ужгородці представлятимуть Україну на Європейській юніорській олімпіаді з програмування


З 10 по 17 серпня тривали відбірково-тренувальні збори до Міжнародної олімпіади з інформатики та до Європейської юніорської олімпіади з інформатики. Результати відборів можна побачити тут.

Приємно, що в складі збірної України знову є ужгородці. Склад збірної України на Європейській юніорській олімпіаді з інформатики такий:

Ім’я Місто Школа
1 Навер Олег Ужгород/Кременчук Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка
2 Тихонюк Едуард Вінниця Фізико-математична гімназія № 17
3 Кривов’яз Ілля Ужгород Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів
4 Олійник Андрій Колки

(Волинська обл.)

Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей
Зліва направо: Олег Навер, Ілля Кривов’яз, Андрій Олійник, Едуард Тихонюк
Зліва направо: Олег Навер, Ілля Кривов’яз, Андрій Олійник, Едуард Тихонюк. – Джерело фото

Попередні три роки ужгородські учні стабільно потрапляли у склад збірної України і успішно виступали на різних міжнародних змаганнях:

  • 2017 р. – учень Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Станіслав Томаш виборов срібну медаль на Міжнародній олімпіаді з інформатики у м. Тегеран (Іран);
  • 2018 р. – учень класичної гімназії м. Ужгорода Адальберт Макарович виборов бронзову медаль на Міжнародній олімпіаді з інформатики у м. Цукуба (Японія);
  • 2019 р. – учень Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Олег Навер виборов срібну медаль на Європейській юніорській олімпіаді з інформатики у м. Марібор (Словенія).

Цього року Ілля Кривов’яз постарається продовжити цю традицію на Європейській юніорській олімпіаді з інформатики, а Олег Навер зразу на двох престижних змаганнях – Європейській юніорській олімпіаді з інформатики та Міжнародній олімпіаді з інформатики.

Європейська юніорська олімпіада з інформатики повинна була пройти у Грузії, а Міжнародна олімпіада з інформатики – в Сінгапурі. Але через пандемію вони будуть проведені в онлайн-режимі. Учасників кожної країни будуть збирати в одному місці в межах країни, де вони будуть писати змагання під наглядом спостерегачів та камер. Побажаємо нашій команді гідно представити Україну на цих престижних змаганнях!

Стабільно високий рівень виступів учнів та студентів на міжнародних змаганнях із програмування пояснюється тим, що кафедра інформаційних управляючих систем та технологій в Ужгородському національному університеті готує фахівців за спеціальністю “Комп’ютерні науки”. Саме колектив фахівців Сергій Оришич, Сергій Вапнічний (він поєднує роботу на кафедрі з роботою в Ужгородській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернаті з поглибленим вивченням окремих предметів) та Олександр Міца створили необхідну базу інтелектуального матеріалу для підготовки учнів та студентів.
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Презентували студентський мурал на спорткомплексі УжНУ (фото)
Наступний У Мукачеві обрали нового директора дитячої школи мистецтв ім. С.Мартона