«ПАДІЮН» урочисто розпочав ювілейний сімдесятий навчальний рік


ПАДІЮН

Закарпатський палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» відкрив свої двері для школярів нашого краю. У суботу, 17 вересня, у нашому позашкільному навчальному закладі офіційно стартував навчальний рік.  Останні 5 років заклад працює в статусі обласного, тому гуртки працюють по всій території Закарпаття.

  Наразі «ПАДІЮН»  відвідує понад 5 тисяч учнів, для них відкрито майже 300 гуртків, тому, як запевняють педагоги, тут кожна дитина знайде собі заняття до душі. Спорт, мистецтво, танці, акторська майстерність та лінгвістика – це далеко не весь перелік напрямків, яким вчать у закладі.

У день відкриття організатори намагалися передати дух колективу. Кожен куточок будівлі палацу та його територія були переповнені творчістю. На подвір’ї  дітвора малювала на асфальті, в середині – виставки робіт педагогів та вихованців закладу, експонатів музею «Світлиця», запис у гуртки, фейс-арт, мовні ігри, соцопитування, показові виступи гімнасток. Батьки зауважили, що таке свято початку навчального року об’єднує дітей і дає гарну можливість познайомитись і потоваришувати один з одним.

В день відкриття також відзначили переможців фотоконкурсу «Як я провів літо». Кращі роботи, які були надіслані на конкурс, презентували в фойє, а організатори обрали переможців і вручили їм дипломи та заохочувальні призи.

 Опісля на всіх гостей чекав святковий концерт. Як зазначила директор «ПАДІЮНу» Світлана Ганнущина, цей концерт – це презентація того, чого падіюнівці навчилися за попередні роки. Вихованці представили понад два десятки номерів. Концерт зібрав повний зал гостей, що є гарним знаком і символом напередодні нового року.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті функціонує приватний загальноосвітній навчальний заклад європейського зразка (фото)
Наступний Кубок Закарпаття з гандболу здобула команда Закарпатського угорського інституту