Паверліфтери УжНУ вибороли шість золотих медалей чемпіонату України


Паверліфтери з УжНУ
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

У прикарпатській Коломиї відбулися чемпіонати України з паверліфтингу з жиму лежачи й класичного жиму лежачи в усіх вікових групах, у яких узяли участь близько 300 спортсменів. Закарпатські атлети на цих змаганнях здобули дев’ять золотих медалей, шість із яких у доробку вихованців старшого викладача загальноуніверситетської кафедри фізичного виховання Андрія Федорішка, котрі тренуються в секції атлетизму Ужгородського національного університету, повідомили на сайті Медіацентру УжНУ.

У першому виді програми переможцями стали члени університетського спортивного клубу Олександр Шляхта, котрий став найкращим серед чоловіків у ваговій категорії до 74 кг, встановивши рекорд України (231 кг), і Єлизавета Рижак, яка здобула звання чемпіонки України серед жінок, не важчих за 47 кг. Ліза також виграла «бронзу» в абсолютному заліку серед спортсменок усіх вагових категорій. Завдяки її старанням закарпатська жіноча збірна посіла посіла третє командне місце серед областей, а УжНУ – третє місце серед спортклубів України.

Успішно виступили університетські спортсмени й у чемпіонаті України з класичного жиму лежачи, де змагалися без застосування спеціального екіпірування. Єлизавета Рижак у категорії до 47 кг зробила золотий дубль, а в змаганнях чоловіків найвищого результату домігся студент фізичного факультету УжНУ, дебютант всеукраїнського помосту Іван Телегій.

Спочатку спортсмен, піднявши 155 кг, випередив найближчого конкурента на 25 кг і виборов «золото» у ваговій категорії до 66 кг серед юніорів, до того ж уперше виконав норматив майстра спорту. Через кілька годин Іван узяв участь у чемпіонаті серед дорослих атлетів і знову переміг з рекордом України 162,5 кг, що вище за норматив майстра спорту міжнародного класу!

У юніорських змаганнях серед спортсменів вагою до 105 кг упевнено переміг студент факультету іноземної філології Максиміліан Лабінський, котрий вижав 185 кг, що перевищує норматив кандидата у майстри спорту. У командному заліку закарпатські юніори посіли третє місце серед областей, а УжНУ – друге серед жіночих і юніорських команд спортивних клубів країни.

За підсумками змагань, Єлизавета Рижак, Іван Телегій, Олександр Шляхта і Максиміліан Лабінський здобули право представляти Україну на чемпіонатах світу, але навряд чи ним скористаються через дорожнечу поїздки до Данії та ПАР, де відбудуться світові форуми силачів.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Для участі в ЗНО-2016 зареєстровано понад 100 тисяч осіб
Наступний В Ужгороді пройшла V Міжнародна стоматологічна конференція