Перечинщина і Тячівщина отримали шкільні автобуси


Шкільний автобус

Школи Тячівського та Перечинського районів отримали нові автобуси для перевезення учнів. Ключі від чотирьох транспортних засобів (одного „Isuzu” та трьох автобусів „Мрія”) отримали керівники закладів Тячівщини та Перечинщини у четвер, 17 листопада.

На закупівлю автобусів Тячівщина отримала 4 млн 140 тис. гривень (в тому числі: 2 млн 898 тис. освітньої субвенції з державного бюджету, решту необхідної суми виділили з місцевого бюджету – 1 млн 242 тис. гривень). Перечинський район отримав 1 млн 175,9 тис. освітньої субвенції з державного бюджету та 504 тис. виділили з обласного бюджету.

Нагадаємо, Закарпаття втратило в зоні проведення АТО на сході держави 20 шкільних автобусів, віддавши їх на потреби армії.

Тож сертифікати й ключі від транспортних засобів урочисто отримали директори Нересницької, Тернівської, Лопухівської загальноосвітніх шкіл І – ІІІ ступенів Тячівського та загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів с. Тур’я-Ремета Перечинського району.


Відео телеканалу Тиса-1

Цьогоріч область отримала 26 млн 400 тис. гривень із державного бюджету на придбання автобусів для учнів. У співфінансуванні з місцевими бюджетами (а це відповідно 70% на 30%) для потреб районів у нинішньому році заплановано закупити 27 нових автобусів. На початку серпня дев’ять автобусів отримали школи Ужгородського, Берегівського, Міжгірського і Рахівського районів. Згодом п’ять – школи Іршавського, Мукачівського, Виноградівського та Свалявського районів. На початку листопада – Великоберезнянський район.

До кінця календарного року по два шкільні автобуси отримають Воловецький та Хустський райони й по одному – Виноградівський, Мукачівський, Свалявський райони. На сьогодні тендерні процедури вже знаходяться в стадії завершення, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські гімназисти через потужний телескоп спостерігали за Супермісяцем (фото)
Наступний Студенти Ужгородського торговельно-економічного колледжу вивчали секрети професії в дегустаційній залі