Важливо й цікаво:

Поліціянти та пожежники завітали до мукачівського дитсадка (фото)

19 травня 2016 року на базі дошкільного навчального закладу № 19 м. Мукачева відбулося чергове засідання міського методичного об’єднання вихователів старших груп на тему «Формування основ здорового способу життя».

Фото на з поліціянтами та пожежниками на згадку

Вихователь старшої групи Надія Вікторівна Турянин із допомогою сучасних інтерактивних засобів запросила дітей до віртуальної подорожі по місту, влаштувавши їм справжні випробовування з основ безпеки життєдіяльності.

ДНЗ №19 Мукачева

Потрапляючи у казкову історію з поросятком через театралізоване дійство, організовуючи імпровізований відпочинок на природі, розплутуючи цікаві, подекуди небезпечні ситуації на екрані, приймаючи активну участь у грі-естафеті з жаринками, малята ділилися з присутніми своїми знаннями про те, як діяти у надзвичайних ситуаціях, пригадували працівників спеціальних служб порятунку людей та їх призначення, називаючи екстрені номери телефонів, програючи їх виклик в тій чи іншій ситуації, що склалася.

Під час виконання завдання в ДНЗ №19 м. Мукачева

Справжнім сюрпризом і для дітей, і для дорослих, стала активна участь в заході й самих працівників спецслужб, а саме поліції та пожежної частини.

Мукачівські дошкільнята

Наприкінці засідання його учасники жваво ділилися враженнями від побаченого та власним досвідом організації роботи з дошкільниками в цьому напрямку.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz