Важливо й цікаво:

Порошенко вручив нагороду вчительці із Закарпаття (фото)

є 1 коментар

Президент України Петро Порошенко з нагоди Дня працівників освіти зустрівся із переможцями всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2016".

Віолетта Македон із міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та президентом України Петром Порошенком Віолетта Македон із міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та Президентом України Петром Порошенком

Відзнаку про присвоєння почесного звання «Заслужений учитель України» Президент вручив і закарпатці – учительці англійської мови Берегівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 із поглибленим вивченням англійської мови Віолетті Македон, яка перемогла у всеукраїнському конкурсі “Учитель року” в номінації “Англійська мова”.

Петро Порошенко вручив нагороду Віолетті Македон

Петро Порошенко вручив нагороду Віолетті Македон

Віолетта Македон звернулася до Президента англійською мовою, зазначивши, що Петро Порошенко перший Глава Української держави, який спілкується англійською. Вона подякувала за ініціативи оголосити 2016 рік – роком англійської мови та Go Global.

«Це чудова річ, бо активізувалася робота і батьки зацікавилися – створюються студії, школи, розмовні клуби. Поле діяльності ми розширюємо», – сказала вона.

Водночас, Віолетта Македон наголосила на необхідності реформування системи освіти, щоб навчити учнів застосовувати на практиці отриманні знання, повідомили на сайті president.gov.ua.
Прокоментувати!

1 Коментар на "Порошенко вручив нагороду вчительці із Закарпаття (фото)"

Повідомляти про
avatar
Сортувати за:   новіші | давніші | найбільше голосів
Виктория Павлик

Розумничка.

wpDiscuz