Посада директора Закарпатського ІППО стала вакантною


Вакансія - освіта Закарпаття

Департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації оголосив конкурс на заміщення вакантної посади директора Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, повідомляє Освітній портал Закарпаття.

Нагадаємо, що дотепер обов’язки директора виконувала Тетяна Палько.

Інформація про вакансію на сайті департаменту опублікована сьогодні, 23 липня.

Поборотися за посаду директора Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти можуть освітяни – громадяни України, які вільно володіють державною мовою і, як правило, мають науковий ступінь або вчене звання, а також стаж керівної та науково-методичної роботи не менше 5 років.

Строк подання заяв – два місяці з дня оголошення конкурсу, тобто від сьогодні. Якщо вас зацікавила детальніша інформація щодо участі в конкурсі, можете ознайомитися з нею на сайті департаменту ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
3 Коментарі
давніші
новіші найбільше голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Маріанна І
Маріанна І
23.07.19 18:43

Конкурс оголошено з серйозними порушеннями чинного законодавства. Стаття 42 Закону про вищу освіту не передбачає вільного трактування і варіацій щодо вимог до претендентів.

Стаття 42. Обрання, призначення та звільнення з посади керівника закладу вищої освіти
1. Кандидат на посаду керівника закладу вищої освіти повинен вільно володіти державною мовою, мати вчене звання та науковий ступінь (для закладів вищої освіти мистецького спрямування – вчене звання та науковий ступінь або ступінь доктора мистецтва) і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як 10 років. Кандидат на посаду керівника закладу вищої освіти державної чи комунальної форми власності має бути громадянином України.

Gala
Gala
24.07.19 21:41
Відповісти  Маріанна І

А що, в департаменті цього не знають?

Маріанна
Маріанна
23.07.19 18:49

Конкурс оголошено з серйозними порушеннями чинного законодавства. Стаття 42 Закону про вищу освіту не передбачає вільного трактування і згаданих варіацій на вимоги до претендентів на дану посаду. Стаття 42. Обрання, призначення та звільнення з посади керівника закладу вищої освіти 1. Кандидат на посаду керівника закладу вищої освіти повинен вільно володіти державною мовою, мати вчене звання та науковий ступінь (для закладів вищої освіти мистецького спрямування – вчене звання та науковий ступінь або ступінь доктора мистецтва) і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як 10 років. Кандидат на посаду керівника закладу вищої освіти державної чи комунальної форми власності має бути… Читати більше »

Попередній УжНУ опублікував рейтингові списки вступників
Наступний Педагоги й учні з Литви побували в Закарпатській облраді (фото)